Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe no ja wczoraj mialam gosci i dzisiaj tez :P ale mi sie i tak nudzi :D bo to nie do mnie tylko do rodzicow raczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja do konca nie wiem miala byc domowka u kumpeli ale taka tradycja ze potem przenosimy sie na rynek:P wszystko zalezy od mojego ,,obrazalskiego\" a ty megusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem:P i w sumie nie wiem co robic;P taki dziwny ten dzien:P dopiero wieczorem sie zacznie:P megusia mm pytanko bede miec najparwdopodobniej zniecuzlenie w kregoslup a ty takie mialas czy potem kazdemu daja cewnik??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze bo tego to juz bym nie przezyla:P jeszcze nie wiem co z tabletkami czy trzeba je dostawiac czy nie bo na karcie pisze zeby wzystkie leki brac o tej samej porze co zwykle ale to najwzyje spytam anestezjologa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze mnie to spotka dopiero w wakacje:P ale niestety nie bede mogla sobie wybrzydac w terminach bo ide z nfz;/ dowiem sie juz w piatek kiedy mam:/ jak mam duzo zajec to o tmy nie mysle ale jka mi sie nudiz tak jak dzis to kurcze zaczynam panikowac;/ starsznie sie boje tego zniecuzlenia w kregoslup:(( no i staram sie o wszytskim pomyslec do przodu zeby potem nie bylo niemilego zaskoczenia;P megusia a ty kiedy msz MRI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak naprawią rezonans, czyli niewiadomo kiedy :/ mam nadzieje, ze nie wyjdzie łąkotka, bo to zmusiłoby mnie do artro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety można mieć też zwyrodnieniowe zmiany łąkotek :/ w tylno-przyśrodkowej części kolana cos mi się rusza przy obciążonym zgiętym kolanie i wydaje wstrętne dźwięki no i boli :/ przy ruchach skrętnych też przeskakuje, więc lekarz stwierdził, że trzeba wyjaśnić kwestie łąkotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro lekarz tak mowi :P ja jeszcze chce isc prywatnie na usg:) jelsi nie mam skieorwnia to moge isc i powiedziec ze cche usg?? bo ja ostatnie usg i mri mialam rok temu moze mi sie tam wszystko naparwilo:P niby badal mnie lekarz specjalista ale wole sie przeknac na wlasne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie nie trzeba mieć skierowania :) chciałabym już zrobić ten rezonans i wiedzieć na czym stoje, bo boli mnie coraz bardziej, a leczenie nw sumie stoi w miejscu :/ teraz to nawet na palcach nie moge stanąć, bo jak mi się napina dwugłowy uda, to mnie jeszcze bardziej kłuje tam z tyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja z tym zyje tyle czasu:P ty tez przezyjesz:P co do tego skierowania to apmietasz jak chcialam zrobic rtg kolan i bez skieroania nie chcieli mi zorbic mimo ze chcialam zaplacic:/ bezsesnu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rtg trzeba mieć skierowanie, bo tam jest jednak promieniowanie i nie mozna się prześwietlac od tak sobie, ale na usg nie trzeba, bo byłam tak już nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja tez jeszcze nie swietuje :P i tez nie pisalam bo myslalam ze nikogo nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wznwiajmy:P ale ja juz nie mam zadnych pytan:P moze kacha?? albo megusia nam cos ciekaweog opwoie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×