Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

megusia do jakiego lekarza w krk chodzisz? mi tez w kolanie trzeszczy, po nartach nawet bardziej, jak obciazm kolano tzn np chce kucnac na jednej nodze to w pewnym moemencie taki trzask... nie wiem co to?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny tragedia;/ wywalilam sie dzis rano na tym oblozodzonym chodniku:(( normlanie nie dalo sie isc;/ spadlam prosto an kolana nie wpominajac potarganych jeansow to moje kolano ladnie teraz nie wyglada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :/ ja tez bym dzisiaj zaliczyla glebe... pewnie teraz boli Cie jeszcze bardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nieciekawie... Ja na szczęście jeszcze nie leżałam na chodniku mimo że kilka razy się na to zbierało... Sandra może pomsaruj sobie to kolano jakąś maścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najpierw ok;ladam lodem bo spuchniete mam jak zawze;/ wywalilam sie rano a wrocilam dopiero teraz no i pzrez clayd zien nie moglam nic z tym zrobicnajwiszy wstyd z takimi dziurami chodzic przez caly dzien w spodniach ale co mialam zrobic:( szlam do skzoly to uwazalam jak moglam i wywrocilam sie pod chodemai uniwerka;/ ale wchodze a tam koolega clae mokre spodnie bo wpadl do kaluzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie zauważyłam, że mam spuchnięte kolano i jakiś czas później byłam u ortopedy a on na to: \"no na tę opuchlizne dobra byłaby krioterapia, ładnie po tym zejdzie\", a ja opad szczeny, że mam jakąś opuchlizne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja swoja zauwazam:P niestety:P ale mam nadzieje ze juz po artro nie beddzie mi to tak nawracac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poratujcie mnie. Możecie mi jakoś w skrócie napisac budowę i funkcje RNA?i coś o biosyntezie białek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do was sprawe... moja kolezanke boli kolano bo wysilku najczesciej wieczorem i jak np. duzo chodzi... i mam pytanie od czego moze ja to bolec?? a do lekarza nie chce isc bo sie boi :P co dla mnie jest smieszne :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachca ja miałam mniej więcej tak przy duzym wysiłku. Co prawda niekoniecznie wieczorem, ale właśnie po wysiłku... A w którym miejscu ją boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ona nie umie tego okreslic twierdzi ze cale... moze jej chodzi o bol taki jak na pogode ale nie jestem pewna... wlasnie jak o tym mi mowila to pomyslalam o Tobie ze moze ma to co Ty, ale lepiej zeby nie miala bo ona sie bardzo teraz boi lekarzy od momentu mojej artroskopii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... najlepiej by było jakby poszła na usg tu raczej nie ma jako takiego kontaktu z lekarze. przynajmniej nie ma tu nic co mogłoby jakoś boleć jeżeli głównie oto jej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jej to ale watpie ze ona bedzie chciala... Pewnie stwierdzi ze ten bol wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to jest to co ja miałam albo cos innego co nie jest schorzeniem przejściowy to prędzej czy poźniej i tak wyląduje u lekarza... Potem może być już tylko gorzej, a po co dziewczyna ma sie męczyć... Przecież skoro nie miała żadnego urazu nie wyląduje od razu na artro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bałam. Jak cholera z resztą do tej pory jakoś tak się boje, ale jak trzeba to trzeba po co się męczyć. A lekarz przeciez nogi nie urwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko ze ona na sama mysl ze ma isc do lekarza to woli cierpiec... ja jej ciagle mowie ze bedzie coraz gorzej jak sie nie dowie od czego to jest i nie zacznie leczyc... a jak sie ma stan zapalny to moze bolec kolano po wysilku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem :P ja ostatnio miałam wrażenie, ze mi wyrwie noge z biodra hehehe ostatnio stwierdziłam również, że, by móc rozmawiać z lekarzami i rozumieć to, co chcą przekazać, należałoby być lekarzem - i to najlepiej specjalistą danej dziedziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×