Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ciacho strasznie smierdzi... nawet zdaje mi sie ze coraz bardziej... i narazie nie pomaga nawet chyba szkodzi bo w wieczorem jak juz to mam na nodze i ide spac to mnie strasznie kolano boli tzn. u gory rzepki az wytrzymac nie moge ale nie wiem czy to przez to chociaz tak naprawde to w to watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a czosnek jest dobry na katar chyba sobei zjem bo zaraz sie udusze;/ moze znacie jakies sposoby an odetkanie nosa??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czosnku nienawidze ;p sztachnij sie ben gayem :P :D nie no zartuje... :) ja kiedys mialam takie krople ktore sie do wrzątku wlewalo i potem sie to wdychalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyyy kacha z tym ben-gayem to calkeim niezly pomysl posamruje kolano to pewnie bedzie sie lepiej oddychac tez:D w koncu tam chyba jest mentol:) a ja lubie czosnek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mentol :) ja jak sobie smaruje ben gayem kolano to mi to bardzo przeczyszcza wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ben-gayu uzylam tera zorbie oklad z ziemniakow npodobno pomaga:P wiec bede potem bo przy tym trzeba lezec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że was choroby dopadły Ciekawe czy i mnie dopadną, oby nie. Julcia, tobie też coś z barkiem sie stało? Myślałam, że tylko Kacha ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra spoko :) przeciez nci sie nei stalo, po to u jestesmy zbey pisac to co myslimy,ja tez nie jestem pewna ale tak mi sie wydaje :) Ja ciasta bym sie nie podjela bo nie lubie smierdzacych rzeczy a jeszcze jak kacha mowisz ze nie pomaga...:P Co do wiezadel to faktcyznie sam moment nie boli bo poza tym ze czulam jak sie kosci przesuwaja nic nie bolalo, jak pojechalam do lekarza tez nie wykryl bo w ogole nie mowilam, ze boli bo nie bolalo a to za granica wiec nie umielismy sie dogadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza92
Do Julcia: Mozesz mi napisać gdzie się leczysz?? Masz jakiegoś zaufanego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecze się w Brzegu. Do swojego lekarza mam zaufanie:) Właściwie to jak narazie się nie lecze bo jest ok, ale mój lekarz jest w porządku. Dużo powie weźmie pod uwagę wszystkie możliwości a i pożartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwy jutro i już się wzdrygam. Julcia, miałaś jakąś kontuzję z tym barkiem czy co??? Kacha, dalej śpisz z ciachem czy zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spalam z ciachem bo stwierdzilam ze sprawdze czy to od tego nie tak to kolano przed snem boli no i nie wiem czy to od tego :) mnie zdejmowanie szwow w ogole nie bolalo :D Mialam wczesniej napisac ale korki strzelily i poszlam spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciasto ma pewnie zwiększyć wchłanianie maści, bo samo w sobie na pewno nie ma walorów leczniczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekko wyskakuje głowa kości ramiennej ze stawu barkowego, ale mózg powiedział, że nie ma sensu nic z tym robic, bo artroskopia mogłaby tylko pogorszyć sprawe, wiec chodze sobie taka strzelająca hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... strasznie mnie boli bok piszczela tzn. ta koncowka co wystaje z boku kolana... :P nigdy nie umiem opisywac gdzie co mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudy :/ tzn. mam co robic, ale mi sie nie chce :P przez tę wstrętną pogode najchętniej poszłabym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie nudzi...;P bym pocwiczyla ale mi sie nie chce :D a pogoda jest okropna... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×