Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe nie wiem... chociaz jak mu nie powiem ze robie 1000 to mnie opiepszy a jak powiedzialam kiedys ze naprawde tyle zrobilam (bo na serio tyle robilam) to zostal lekko zgaszony, albo nie uwierzyl :D chociaz jak bylam ostatnio u lekarza (jego nie bylo i bylo zastepstwo) to mi pani dr. powiedziala ze za duzo robie i ze moze od tego mam te skorcze :P i zebym robila po 300 wiec powiem mu ze robilam okolo 300 bo mi tamta pani dr. powiedziala zeby tyle robic... moze ja nareszcie zwolnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 przewaznie robie akurat ostatnio nie bo nie za dobrze sie czuje ;P ale takto robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie ćwicze :P a potem efekt jest taki, że nie moge napiąć dobrze mięśnia do usg, bo mnie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, dlaczego nie ćwiczysz? To by pewnie polepszyło twoją sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja nie musialam chyba napinac miesnia przy usg :) ale chyba pojde pocwiczyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mózg mi nie każe ćwiczyć, a jak mi nie każe to ja jestem zbyt leniwa, żeby ćwiczyć sama z siebie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę niemal w 100% wg zaleceń. Naprawdę chcę mieć jako tako z kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po artro to ja też ćwiczyłam, nawet chodziłam na specjalne ćwiczenia, ale potem mi sie już nie chciało :P miałam jeszcze zryw we wrześniu, bo miałam uczucie niepewnośći kolana jak schodziłam po schodach i na tym sie skończyło hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Megusia, te 30 minut dziennie to nic takiego, a pewnie by pomogło:D Szwy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia by im jednak nie zaszkodziły:D Ale skoro leń mocniejszy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przeciąże mięśnie i mi sie zrobią nowe entezopatie, ja niestety ze wszystkim musze uważać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te entezopatie to tylko takie przejściowe, tak? Biodro już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ok, a takie entezopatie mogą sie ciągnąć miesiącami, więc nie licze, że ustąpi mi w ciągu tygodnia, w końcu w łokciu mam już prawie rok mimo intensywnego leczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że biodro już całkowicie ok. Faktycznie nieciekawe. Rozumiem, że w każdym stawie to się może zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łokieć tak sobie, niby nie boli jakość szczególnie, ale to jeszcze nie ten efekt, którego oczekuje. i jakoś dziwnie przeskakuje. już to przerabiałam 2 razy, najpierw zaczął przeskakiwać, a potem wrócił do standardu sprzed ostrzyknięcia, ale tym razem mam nadzieje, że będzie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam od dziadka, zresztą zabrałam głos jako ostatnia a sama z sobą rozmawiać nie będę, to podejrzane heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno to jeszcze nazwać poprawą, bo zawsze tak miałam, a potem od wszystko sie zaczynało od nowa :/ trzeba odczekać 2-3 tygodnie żeby sprawdzić czy efekt jest trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest jeszcze nadzieja. Czyli u ciebie na razie spokój z wizytami u lekarzy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że znajdzie sie dla mnie jakiś wolny termin :P ciekawe czy przyupomni sobie jeszcze jakieś rewelacje z artro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×