Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ferie mam dopiero od 9 lutego a teraz tydzien jestem chora :P a kiedy masz artro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej polowie lutego ale dokladnej daty wole nie mowic:P bo tak strasznie sie boje....mam schizy:P za duzo sie naoogladalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ogolnie moili co mozna przez artroskopie zrobic i takie tam ze to jest maloinwazyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze obejzre ale juz po arrto teraz juz nie ogladam zadnych filmow ani zdjec bo gotowa jestem uciekac ze stolu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam akurat niczego nie pokazywali takiego strasznego tylko jak jest obraz i jak ta cala kamera siedzi w kolanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mi kupila dzisiaj te tabletki i zamowila zastrzyki i w przyszlym tygodniu beda... kosztuja okolo 115 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to teraz bedzie wielkie klucie kacha:P a do mnie dzowniliz kliniki czy jestem zainteresowana artroskopia w ponieddzialaek bo ktos zrezygnowal ale musialam odmowic bo mam jeszcze 3 egzmainy + prawko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale zobacz jak sie interesuja :D no bedzie klucie znowu... ale napewno wole w kolano niz w tylek :P chociaz to co tygodniowe czekanie na lekarza i użeranie sie z tymi starymi babami ktore wszystko wiedza najlepiej mnie dobija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha raczej lekarz nie zrezygnuje po 2 zastrzykach, bo je bierze się w serii, po 2 na pewno nie będzie żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... to nawet lepiej :) przynajmniej kasa nie pojdzie na marne i przynajmniej sie to wstrzyknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslalam ze mi da ten kwas ale pewnie probuje jak najtansze metody... mysle czy to pomoze... niby 56% pomoglo a 12% stwierdzilo ze jest super po tym jak robili badania ale ile w tym prawdy bo to badania byly tej firmy co to produkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachaa widze ze ulotka w 100% przeczytana:P zaczynam zalowac ze nie mam tej artro w pon....bo teraz sie stresuje a tak byloby syzbko po bolu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mój doc nie wpadł na taki pomysł, bo zbankrutowałabym, same wizyty byłyby 7 razy droższe od zastrzyków hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u tamtego mojego lekarza jak chodizlam na zastrzyki to alob za wizyte nie placilam albo troche mniej niz zwykle..w koncu to byl tylko zastrzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ulotka nie bo jeszcze nie mam tych zastrzykow ale w necie znalazlam walsnie takie badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lekarz to obyczaj...a ja sie dowiedzialam ze ta artro mnie wyjdzie taniej:) jak sie ciesze bo myslalam ze pojde pzrez nia z torbami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie bylo ale mialam studniowke tydzien temu :) teraz ferie i jakos tak czasu malo :) i musze nadorbic to co nie przeczytane;) sandra ile kosztuje prywtanie artroksopia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dlugo odpoczywalas po tej studniowce :) dzisiaj wzielam pierwsza tabletke movalisu... bardzo mala ona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziula to zalezy gdzie i jaka...taka podstawowwa bez uzycia jakichs tam materialow ok 2 tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karsie ciagle boli kolano ale lepiej chyba jest ma miec MRI robione tego czegos co ma na kosci udowej przy kolanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan_83
Cześć:) Mam mały problem i mam nadzieję, że pomożecie mi. 2 tygodnie temumiałem artroskopię i od tego momentu czuję cały czas, że dragją mi mięśnie i bolą mnie. Czuję również coś w rodzaju "braku" lub ubytku. Jest to dosyć dziwne uczucie. Tak jakby mięśnie mi starjkowały:/ Co moge w tym wypadku robić? Z góry dziekuje za odpwoiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×