Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie wiem ale napewno tego nie mam... ale nic wiecej mnie w tym kolanie przy dotykaniu nie boli oprocz blizn i tego ze nie czuje skory na kolanie :P jakos ta noga po artro sie nie przejmuje tylko teraz ta druga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter najlepiej spytaj na rehabilitacji alob u lekarza bo wiesz oni nie mowli tego mnie tylko komus a ja uslyszalam:) pewnie ze moga byc komplikacje po artro jak po kazdym zabiegu ale po co sobie tym zprzatac glowe:P hmm ja na wyniku od neurologa mam napisane ze nerwy ok ale on podejrzewa uskzodzenie struktur ortopedyczbych w czasie zabiegu :P wiec mozena cos uszkodzic pozatym mozna miec zapalenie wysieki to tez komplikacje:P ale to sie zdarza rzadko:) nie martw sie:) a co do cw\ewnikia u mnie niektorym zakaldali ale mnie nie bo twierdizlam ze mnie sie nie chce siku;P a ak anapwrde to mysalam ze mi epcharz peknie .... ciagle mi dokladali kroplowek to byla masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z jedną dziewczyną, której robili kolano skoczka. Od tego też je się tam na dole rzepki chondro zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie teraz boli mniej wiecej w tym mejscu pod rzepka gdzie jest naciecie po artro od wewnetrznej strony kolana co tam jest dziewcyzny?? bo nie wiem jak sobie ulzyc a jakbymw iedziala to bym cos z tym zorbila...jutor mam dwa gemzianyw iec przydaloby sie byc sprawnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dobrze sprawdzam bol to mnie tez tam chyba czasem boli... moze sie poloz spac... :) odpodniesz przed egzaminem i kolano tez odpocznie :) bo ja juz w zadne leki nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie ucze:P ale mnie to boli nie jak dodtyka tylko przy probie wyprostu...strasznie kluje....tak jabym gruba igla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;o troche tego wzielas :) wlasnie tez tak czasem mysle ze fajnie by bylo samemu sobie zawsze zajzec cos przesunac wlasnie jak np. kluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zawsze jak cos biore to hurtem:P ale ulotek nie czytam bo potem mam schizy :P a tak to nigdy mi jeszcze nic nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre... :D ja nie biore przeciwbolowych bo one nie pomagaja... :/ raz mi tylko pomogly jak mnie biodro na zmiane pogody bolalo ale to bardziej ona mnie zmulila niz pomogla :) nawet nie wiem dlaczego bo zawsze takie tabletki biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a moze ty wiesz co jestw kolanie w tmy miejscu co mnie boli?? bo zaraz zwariuje normlanie:P a na anatomii kolana to ja sie slabo znam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba ibuprom zmulil albo cos takiego nei pamietam nawet... a moze to byla polopiryna... wiem ze to bylo w nocy to moze mi sie opakowania pomylily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie sobie ładujesz tych leków, a NPLZ nie można łączyć, ale bez szczegółów skoro nie chcesz mieć schizy heheh a co do tego miejsca to mnie tam boli regularnie, a ortopeda stwiedził, że nie wie, co mnie tam może boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super to znaczy ze juz mnie boli w glowie a nie w kolanie:P co do tych lekow nie wiem o co chodzi i nie chc e wiedziec ale czuje sie jeszcze dobrze :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez wieje tzn. teraz juz troche mniej ale jakies dwie godziny temu to strasznie wialo a nieg u mnie padal w poludnie ale wszystko sie roztopilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam nadzieje, że jednak boli mnie w kolanie, bo bólu z głowy chyba trudniej się pozbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mówiono, że od chondro bolą wszystkie kości na kolanie, bo to ciągnie na wszystkie strony. Ja jak dotykałam to zawsze miałam wrażenie, że mam porządnie stłuczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba prawda, bo jak pokazałam w krk te miejsca, które mnie bolą to od razu powiedział, że to od chondro (której nie mam, ale mam tylko bez dziur hahaha :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc to jest chyba ta smutna prawda. Ten w krk to chyba dobry mózg. W końcu jakieś dwie takie same diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy go chwalą, więc pewnie jest dobry, widać, że zna sie na rzeczy, tylko on najchętniej wszystko by kroił hehe oczywiście to co do krojenia sie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×