Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no mnie wsyzscy namawiaja zeby tam skladac bo niby taka dobra uczlenia;P ale ja anwet nie chce probowac bo za daleko od mojego bym mieszkala;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie wiem jak oni na to patrza do zabrza sklad amniej oosb ale potem oni jakos pzrenosza osoby z katowic do zabrza ...ahhh nie wiem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odkad sobie artro zrobila to nas olala;P ja ide sie uczyc;p jakos w nocy lepiej wchodzi do glowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trezba przynac..:P ale pewnie syzbko wroci jak mowila:P kurcze jeszcze 2 egzmainy mi zostaly juz wysiadam od ndmairu wiedyz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje troche ciezkie matma i chemia ogolna a ja jeszcze prawie nic nie zaczelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie przepadałam na matmą i była to chyba moja jedyna 4 na świadectwie ukończenia LO hehehe to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej nie lubilam historii;P ale jaka mialam ocene to sie nie przyznam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej jak sie jest ścisłowcem to sie nie lubi przedmiotów humanistycznych, a takim bez wątpienia jest historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?? nie ida:/ jeszcze nic nie zrobilam..a czasu coraz mniej za tydzien pojade do klinnikki i zalatwie co trzeba mam andzieje ze jeden dzine an to wysztkow ystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się ostatnio, że byłam w szpitaliu i się awanturowałam z lekarzami, że nie zrobie rtg klatki piersiowej heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia ja ostanio tak malo spie ze nic mi sie nie sni;P bo tak tarwdo spie ale wlasnie mojej mamie sie ciagle snia ajkies operacje i moze to glupie ale boje sie ze to ajkeis zle pzrepwoiednie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedyś mialam taki okropny sen o kolanie, po którym stwierdziłam, że nigdy nie pójde do kobiety-ortopedy hehe był po prostu obrzydliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sasiadke ktora jest kiobieta ortopeda :P hehe ale ejst bardzo fajan juz kilka razy mnie nastawiala w kryzzysowych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ale mnie znow nastraszylas.. przez ta sesje zpaominam o artro a ty mi znowu przypomnaials;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przepraszam, ale w sumie jako weteranka nie powinnaś mieć już takich schiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bo jakby nie patrzec bedzie nowe znieczulenie, pozatym nigdy nie bylamm po artro tak dlugo unieruchomiona...no iw ogole zawswze jets stres wiaodmo..;/ dzis sie chcialam nauczyc chodzic o kulach bez obciazania nogi calkowicie 0% bo tak podobno mam miec w pierwsej fazie no i nie umie..po plskim w miare ale po schodach nie da rady;/ musze sie na rehabilitacji nauczyc bo znowu sobie kzrywde zrobie jak wstane z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że już nie musze sobie grzebać w kolanie, przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×