Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

aa bo bylam sie odprezyc:P zrobilam sobie tipsy:P ciekawe czy mi je beda zywcem zdzierac w klinice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czemu nie można mieć tipsów, skoro i tak nikt nie ogląda twoich rąk :P tzn. wiem, że niby gdy są sine to wskazują na niedotlenienie, ale kto to sprawdza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod paznokciami cos ta sie patrzy wlasnie na niedotlenienie:P ale trudno juz nie moglam sie powstrzymac:P widzialam dziewcyzne co miala tam tipsy po zabiegu byla wlasnie wiec chyba nic mi nie zrobia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mówili o paznokciach, w sumie to chyba o niczym mnie w tym szpitalu nie poinformowali, trzeba samemu sie domyślać heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe anestezjolog nawet mi nie powiedział jakie znieczulenie przewiduje, ale sama sie dopytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja wiem co to znaczy ostatnio9n tez nic mi nie mowili i nie widizalam co sie dzieje:(( okorpnie to wspominam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a mnie najbardzije wkurzylo ze musze zostac w klinice:(( ja bylam pewna jakos to sobie ubzduralam ze zaraz po ide do domu wymyslialm ot sobie mimo tego ze nikt mi tak nie powiedizl i oczywiscie zrobilam scene placzu w izibie przyjec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co byś powiedziała na cały tydzień w szpitalu? :P stwierdziłam, że jak mnie nie puszczą na przepustke to zrobie scene przed dyżurką heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiesz gdybym wiedziela ze mam zostac tydizne to bym zostala;/ ale bylam nieprzygotowana ja anwet pizamy nie mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ale teraz moge elzec :p tylko ze teraz mnie nie beda chceili:P a tam to pelny luksus i na rehabilitacje bym, blisko miala;P a tak bede musiec dziennie jezdizc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem dobrym materiałem na pacjenta i szpital wole omijać szerokim łukiem, ale chętnie bym tam pracowała heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż myśle, że po tygodniu praktyk przejrzałabym na oczy, tak jak było na praktykach pedagogicznych, tyle że nigdy nie chciałam pracować w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no wiesz najpierw trezba sprobowaC:P ja troche zmienilam swoje plany :P ale na medycyne tez sprobuje tak na wszleki wypadek:P zobacyzmy o z tego wyniknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja tym razem do krakowa i może do rzeszowa, to będzie substytut medycyny, bo tak naprawde to tylko medycyna w pełni mnie satysfakcjonuje, ale sama nie wierze, ze sie dostane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×