Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe pogubilam sie:P nie umie tak pisac i sie uczyc rownoczesnie:P ide juz spac o ile zasne z tmy kolanem:P dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie, zobacze jeszcze jak sie sytuacja rozwinie, ale mimo wszystko chyba sie nie zdecyduje, po prostu sama siebie nie potrafie do tego przekonać. mam nadzieje, że mózg mnie nie zabije jak mu to oznajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się poprawiło, to też bym nie kroiła na twoim miejscu. W końcu po krojeniu już nic nigdy nie będzie jak przed, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi będzie trudno zdecydować sie na jakikolwiek zabieg, ja z założenia lecze sie zachowawczo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście w ten wieczór:P Może ktoś mi powie w skrócie żeby mnie musiała czytać tych 3 stron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj dostałyśmy przyspieszenia, ale widze, że dzisiaj znowu zastój, a liczyłam na ciekawą lekture w ramach relaksu po ciężkiej pracy umysłowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas na kompie ale nie mam sily pisac zreszta ii tak nikt by ze mna nie pisal:P megusia czego sie uczysz?? juz wiem co mnie wczoraj tak bolalo dzis juz na szczescie o neibo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w krakowie na korkach, więc uczyłam sie wszystkiego hehe i nawet nie zwiałam z fizyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na 100% to nie wiem bo rozmawialam z rehabilitantem tylko pzrze telefon ale algo przyczep wiezadla albo przedni rog lakotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalić, że zaliczyłam łacine, a byłam pewna, że będzie do poprawki, ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulacje :) nie przejmuj sie tym jednym egzaminem... napewno poprawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poprawie bo to niestety prawko bylo..:(( na uczelni luzik...jeszcze 3 egzmain\y i ide sie kroi tylko nie wem co z tym prawkiem...dzis to pzrynajmniej nie zdalam z walsnej winy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak ale strasznie mi to niszczy pscyhe...gdybym wiedziala ze nie nadaje sie do smaochodu i ze nie umie jezdzi to luzik ale ja nie wiem jakiejs glupawy dostalam dzis czy co;/ nastepny raz najblizej za pol roku niestety ciekawe zy cos zapamietamw ogole:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa działa:P Co prawda raz mnie zlapało wtedy jak mi gul na karku się zrobił i się prostowałam ale tak to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja sie jutro przeprowadzam wiec przez jakis czas nie bede pisala :) Sandra, nie przejumj sie egzaminem moja mama dzisiaj oblala prawko ale na autobusy i to oblala nieslusznie taki poprostu facet byl... Moze napisze po przeprowadzce wam ze mnie juz nic nie boli... ale fajnie by bylo :) ale narazie nie zanosi sie na to... w czwartek ide na pierwszy zastrzyk... jak bede miala gdzies dostep do neta to napewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj kacha zeby tu tylko o prawko chodzilo:P ja wczoraj oblalam z wlasnej winy ale ostanio clakowice nieslusznie..;/ szkoda ze cie nie bedzie teraz to juz nikt nie bedzie pisal...:(( ciekawe komu sie bede wyzalc po artro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×