Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

trafiło mi się, bo miałam iść na dostawke, bo sie okazało, że mają komplet i nikogo nie chcieli przyjąć na oddział :P i przez to musiałam czekać prawie tydzień na artro, nie ma to jak dobra organizacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote byłam na przepustce, ale to tak po znajomości (i wzięciu na litość), bo normalnie nie wypuszczają z tego więzienia :P tak więc wynudziłam się na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkowo byla mowa o 2 dniach, które jak widać wydłużyły się do tygodnia :P jakoś to przeżyłam, ale wolałabym tego nie powtarzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ten wypis to wiezadlo to jednak przedne an tylnim cos mi uroslo:P ja to jestem jednorazowa nawet nie wiem co mi robili:P i cow ykryli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, serio kiepsko jesteś zorientowana:D hehehehe. A to co wyrosło, to co to jest? Co też w tych kolanach może sie nawyprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jesteś całkiem dobrze zorientowana nawet w swojej sprawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno być zorientowanym, jeśli każdy lekarz mówi co innego. Wielkim sukcesem jest fakt, że wszyscy 3 orzekli, że trzeba operować, tylko każdy ten zabieg chciałby robić inaczej :P i bądź tu człowieku mądry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak, nasza służba zdrowia nieprzewidywalna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego też przeraża mnie perspektywa chodzenia po lekarzach i robienia tych wszystkich badań, zajmie mi to pewnie pare miesięcy. i już oczami wyobraźni widze jak neurolog daje mi skierowanie na emg bez objawów neurologicznych (wiadomo jak lekarze chętnie wypisują skierowania :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam rozwiązywać zadania z chemii, ale mi sie nie chce :/ no i w końcu nie przepisałaś nam rozpoznania z tego wypisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze no bo na kompuie nie siedizalam i zapomnialam:P a o chemii to mi nie wspomninaj zaliczylam tylko 4 preparaty jeszcze 6 pzredemna i nie wiem jak to zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ale zapominalska jesteś:) :) Najlepiej jak nasza przyszła pani doktor rzuci na ten twój wypis okiem:) A jak tam się czujesz w te kilka dni po? Megusia, byłaś już po jakieś skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo teraz jakos nie mam za wiele czasu:P a powinno byc chyba odwrtonie:P czuje sie hmmm nie cche narzekac:P ale noga boli no ale jak ma ne bolec jak nic mi tam nie naparwili, stabilizator doprowadza mnie juz do szalu:P rany mnie swedza bo sie goja..;/ w czwartek ide na kontrole to sie o wszsystko wypytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam, w sobote pogadam z ortopedą o MRI, a we wtorek ide do internisty po skierowanie do neurologa i już na samą myśl mi sie nie chce :( :( :( prościej chyba przerzucić się na leworęczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia nie wiem jak tam u was jeste ale mnie skierowanie na EMG wypisal ortopeda o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×