Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ja sie zglaszzam juz jestem tylko jakos nie mam sily siedziec pzred kompem...o szczegolach napisze innym razem teraz powiem tylko tyle ze to nie koniec artro w wakacje rekonstrukcja wiezadla:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra czyli więzadła też były nie w porządku? :( A łąkotkę Ci pozszywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, to jednak już po? Jak w końcu było z tym znieczuleniem? Robili ci coś czy nic? Więzadło??????????Które? Krzyżowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj zgłębiałam wiedze z dziedziny endokrynologii i układu neuroendokrynowego i stwierdzam, że brakuje nam beta-edorfiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie wiem co myśleć o sobie:) A jak tam stawy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano po pociągowym bezruchu oczywiście bolące, o łokciu nie wspomne :/ tak sobie przedtem uśiwdaomiłam, że dziś pakowałabym sie do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie. A żałujesz czy nie? Pewnie i tak i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuje tylko tego, że bardzo się to przeciagnie w czasie, ale podobno nasi spece mają kiepskie wyniki w leczeniu tego typu spraw, a nie chciałabym iść do poprawki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jednak dobrze. Jak trzeba będzie to jeszcze zrobisz. Czyli do mózga już nie będziesz chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam go poprosić o skierowanie na MRI, w końcu po 2 latach mi sie należy :P a tak to nie mam po co iść, bo chyba alternatywnego leczenia niż zabieg już dla mnie nie ma :/ jak zrobie MRI i EMG to sie zastanowie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak sądze, bo chyba przy uszkodzeniu nerwu łokciowego ma się jakieś objawy neurologiczne typu drętwienie palców, mrowienie, etc., pani reumatolog sie upiera przy nerwie, a ortopeda twierdzi, że to absolutnie nie jest nerw heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przekonana, że to nie nerw.No i jak sama wspomniałaś nie masz objawów neurologicznych. To chodzenie , w sumie bez celu, po lekarzach pewnie jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie jeszcze przez to cale leczenie dorobiłam cudownego fioletowo-różowego przebarwienia :P w sumie nałagodniejszą faze tenisisty mialam przed leczeniem, no ale nikt nie przypuszczał, że jestem takim beznadziejnym przypadkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wniosek taki, że lepiej nie leczyć? A ten tenisista to czym się w sumie objawia? Tzn. kiedy i gdzie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sterydów to słyszałam cała masę negatywnych opinii, że na dłuższą metę to jedynie poważnie szkodzą, a im więcej czasu mija od ich wstrzyknięcia tym gorsze to przynosi skutki. Nie wiem czy to prawda, bo to nie opinia lekarzy tylko pacjentów. dlatego ja nigdy ich nie chciałam...i chyba słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało być proste leczenie (i szybkie :P) :/ a objawia sie bólem przy prostowaniu łokcia, przy zbyt długim zgięciu, podnoszeniu np. kubka z herbatą, noszeniu czegoś i pisaniu. bywa również nadwrażliwy dotykowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy długie zgięcie? Całkowicie wyprostowana ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie zgięcie to na przykład 5 minut w takiej pozycji ;) w pełni wyprostowany i obciążony (np. zakupami) boli bardzo :/ ale najbardziej to chyba przy prostowaniu łokcia przeciw oporowi ze zgiętym nadgarstkiem i przy ruchach rotacyjnych, ale na szczęście takich nie musze wykonywać, no chyba że mi każą, żeby sobie zbadać tenisiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie za ciekawie...Oby coś się z tym dobrego jednak zrobiło. Ok,uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×