Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale przejdzie? A co to było, bo zapomniałam. A miałaś jakieś rtg czy usg tego biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie przyczepu mieśnia krawieckiego do pierwszego kolca biodrowego czy jakoś tak :P miałam rtg na początku 2006, potem usg końcem 2006 i chyba jeszcze jedno teraz we wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszła ta entezopatia? A rtg ok? To dużo tego miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rtg miednicy było robione w celu wykluczenia wrodzonej dysplazji stawów biodrowych i było ok :) a jak robiłam usg to nie miałam jeszcze entezopatii, bo mam ją dopiero od stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu, żeby zasłużyć na miano "ciekawego przypadku medycznego", musze się starać heheheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Pewnie jednak wolałabyś być przeciętnym przypadkiem:D RTG w sumie nie wiele pokazuje, choć mi wykazało w kolanie zwężenie szpary stawowej. Ale przy mojej chondro to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wg opisu było "w normie", a wg ortopedy o poszerzonych, nieregularnych zarysach :P ale np. w rtg stawów krzyżowo-biodrowych jest ewidentne zwężenie szpary stawowej, a opis oczywiście "rtg w normie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe. Ci co opisują zawsze piszą "w normie" lub " bez zmian" a lekarz widzi potem całą masę paatologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide jutro wyłudzać skierowanie na rezonans :/ chociaż nie wiem czy w ogóle moge jeszcze dostać, bo miałam już jedno MRI w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sobote i chwała Bogu, że są lekarze, którzy przyjmują w sobote, bo jak studiowałam na cały etat to tylko w sobote mi pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ty to fkatyczni emasz przkeichane ale grunt to optymmizm, ja tez musze isc po skierowanie , ehhh denerwujace to njapeirw w kolejce do leakrza zeby dal skeirowanie do ortpedy a dopeiro potem na rezonanas jakby nie mogli od rauz etgo zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie tylko zapytać czy mi może wypisac takie skierowanie w normalnej przychodni, żeby było za free :) a jak sie nie da, to i tak musze mieć jakiś papierek, zeby mi zrobili to badanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, człowiek lata jak nienormalny a ci jeszcze łachę robią, że dają skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no jasne że w sobote to tylko prywatnie, w sumie to nie umówiłam się na wizyte, ale mam nadzieje, że poświęci mi tę minute :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia najpierw zywkly elkarz, ten skierowanie do ortopey i dopeiro on na rezonanas, mieli podobno robic tak zbey normlany lekarz mogl wypisywac na rezonanas ale chyba nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kontrastu jakieś 500-550 zł, z kontrastem 650 zł, tanio nie jest, ale cóż zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, też coś takiego słyszałam ale nie wiem czy to wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jaka jest oficjalna droga, mam skierowanie w przychodni, bo robiłam niedawno rezonans, tylko wtedy tatuś mi załatwił z lekarzem, a teraz musze sama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ale zbye prywtanie nie tzreba miec skieorwania, przynajmniej ja robilam bez skierowania, bo to wlasnei o to chodzi ze za brak tego siwstka papaieru chcca tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skierowanie musi być. Wszystko jedno czy prywatnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×