Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja jestem strasznie zajęta:D Ale teraz na chwilę jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapalenie gardła albo angina, ale w sumie to nie wiem, chociaż byłam u lekarza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś i tak jest o niebo lepiej niż przez ostatnie 2 dni, ale ponieważ bałam sie, że to jakieś zakażenie paciorkowcami to udałam sie do lekarza z pierwszą od chyba 4 lat chorobą \"internistyczną\" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zalatana jestem a raczej zakustykana:P od jutra rehabilitacja na sama mysl mnie boli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe powiedziałabym, że to zależy od dnia, bo zdarza nam się czasem wyprodukować 2-3 strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łokcia to podejrzewam że źle spałam. Tzn za zgiętą ręką i potem takie tego skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no raczej nie tenisista:P Tak mnie własnie czasami boli jak spie na zgiętej ręce albo tylko ze zgiętą to później nawert go dotknąć nie mogę... Czasami jeszcze mam tak że jak napinam mięśnie to boli ale żadko. Tylko tyle że trzaska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelllołł nareszcie wolne musze odpoczac bo sobie hardkor zafundowalam w tym tygodniu...a co u was?? mam juz termin rekonstrukcji na maja kurcze znowu mi data nie odpowiada...ale chcoiaz na jednym weselu zatancze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to szybko masz ten termin :) a ja dalej jestem chora, jakoś kiepsko działa ten atybiotyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy szybko prawei 3 miesiace czekania..:) ale teraz musze sie do tej rehabilitacji przylozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 to całkiem niedługo, u mnie średni czas oczekiwania na artro wynosi 149 dni czyli 5 miesięcy :P obliczyłam, że gdybym chciała zoperować ten łokieć to już raczej nie wyrobie się przed październikiem, więc mógłby mnie łaskawie przestac boleć :P a tu zamiast lepiej to tylko gorzej, głupek zaczął boleć nawet w spoczynku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to by bylo chyba przegiecie gdybym musiala znowu czekac pol roku skoro tym razem nic mi nie zrobili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że akurat w tym systemie pacjent (i jego czas oczekiwania na zabieg) liczy się najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra chodzisz jeszcze z kulami czy już bez? W ogóle jak tam na tej rehabilitacji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×