Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

po domu staram sie z 1 kula ale na rehabilitacje i na uczelnie(bo tylko tam poki co wychodze:P) to o 2 kulach..niestety jeszcze... na rahbilitacji w miare gdyby nie bolalo to byloby super:) ale i tak wszystko robia ze mna ostroznie zbey lakotki nie uszkodzic a w razie jak boli to ja krzycze wiec nie ma zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wlasciwie moglabym chodzic powoli sama tylko sie boje..mam opr psychiczny...po rpsotu boje sie na ta noge stanac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie jak moge:) w pon bede musiala stanac na wlasne nogi bo mam do zlaiczenia pracownie z chemi organicznej a tam mnie nei wpuszcza o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przecież po takiej artro nie trzeba całkowicie odciążać operowanej nogi, przy asekuracji kul należy najpierw stawiać chorą noge, a potem zdrową, inaczej potem ma sie tylko niepotrzebne problemy --> taki dostałam instruktarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja to wiem:) chodzi o to ze jak sie dowiedzialam cow tym kolanie jest to sie boje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłas jeździć na nartach to chodzić też możesz, moja koleżanka już od 14 lat nie ma ACL i funkcjonuje zupełnie normalnie, a po wycięciu kawałka łąkotki wróciła na uczelnie po tygodniu bez kul :) tak więc wszystko się da zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sobie to tlumacze ale i tak mi to nie pomaga:P w pon pewnie bedzie pzrelom:P i potem wparuje na rehbilitacje bez kul:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia ma rację:D Dałaś radę jeździć na nartach to z chodzeniem też pewnie nie będziesz miała zbyt dużych problemów:P Próbuj stawiać tą nogę trzymajć się kul przecież jak cos nie tak będzie zaraz będziesz mogła ją podnieść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki komu wy to mowicie:P hehe ja o tmy wiem ale najpierw musze mozg wylaczyc chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że ty masz zachowania ekstremalnie różne: albo za bardzo sobie pozwalasz albo za bardzo sie oszczędzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:P no bo jak nie wiedzialam co mi jest to mi bylo wszystko jedno a teraz jednak troche sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przedtem miałaś pękniętą łąkotke i jakoś ci to nie przeszkadzało :P a niektórzy w ogóle nie decydują się na rekonstrukcje acl, więc chyba da sie z tym żyć, a na pewno chodzić hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo lakotke dlaej mam peknieta kurcze acl to jedno a to to tylnie wiezadlo ....ciekawe co to jets..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisali ze wiezadlo przednie tzn oni je tam jakos nazwali;P o pzrerwanej ciaglosci a na tylnim jakas narosl lakotka przysrodkowa w czesic tylnej uszkodzona i wiecej nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi mi o to, żeby było dokładnie tak jak napisali, bo chyba nie napisali \"jakaś narośl\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do mnie wroci to juz wam npisze ta nazwe napewno:) kurcze woogle nie chce mi sie spac bo dzis tk dlugo spaaalaamm ciekawe co ja bede robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmulona nie jestem ale wypocztea:) bylam bardzo zmeczona tym calym tygodniem:P musialam jezdzic na trasie uczelnia-klinika i do tego jeszcze wiecznie szofer potzrebowalam:P w tym tygodniu to samo ale za to nidlugo swieta:D chyba zaczne sie uczyc dzis w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu zajęcia będą tylko do środy, bo przynajmniej u nas w czwartek są dziekańskie, chociaż ja i tak środy i czwartki mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×