Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

To znów się gdzieś wybierasz jednak?:D A to jest to kolano po artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybieram się, dlatego mówie, że w bliżej nieokreślonej przyszłości hehehe tak to to kolano po artro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, coś słabo ostatnio rozumuję twoje wypowiedzi:D:D:D Bez powodu by raczej nie puchło, nie? A na artro coś w tym miejscu wyszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja nie wiem, co oni tam zobaczyli i już naprawde nie chce mi sie dociekać. zależało mi wtedy żeby coś zrobić z tym więzadłem rzepki, bo męczy mnie od lat i niby jest za luźne i troche źle trzyma, ale lekarz mi powiedział, że tego na artro się nie da zrobić. a potem jeszcze zrobił mi się tam krwiak i d tego czasu już w ogóle jest beznadziejnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja juz jestem po sniadaniu wielkanocnym :) a dzisiaj zlecialam z lozka :P bo mam pietrowe i jakos tak sie spiszylam bo zaspalam ze zlecialam :P No i oczywiscie teraz mnie jeszcze bardziej noga boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz bylam w kosciele i jestem po sniadaniu:) ale jak tylko reszta rodizny wroci z kosiola to ide swietowac dalej:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej torbili to jasne ze nie dam sobie jej wyciac bo jak bede chodzci zreszta ona mi normlanie nie przeszkadza:) tylko teraz bo obciazam bardzo kolano..ale prawda jest taka ze jak mialam gangliona na nadgarstku to mi go wysyssali kilka azy a po wycieciu mam spokoj od 6 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez co chwile wracam do stolu :P A wiecie moze bo teraz podobno taki zwykly lekarz moze wypisac skierowania na rozne badania a czy moze np. wypisac na RTG lub USG ?? bo pewnie na MRI nie bardzo nawet gdyby mogl to by nie wypisal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez slytszalam w tv ze od nowego roku cos takiego ma wejsc ale wkoncu czy weszlo to niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rtg mógł już wcześniej, a co do MRI to raczej nie będą mogli, bo to jest drogie i specjalistyczne badanie, na które nawet specjaliści nie chcą dawać skierowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:) czyli na RTG powinna dac :) tzn. wiedzialam ze moze np. pluc ale kolana nie wiedzialam :P bo np. jak chcialam usg kolana to nie mogla dac bo to nie jest jej dziedzina czy cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi szkoda kasy na prywatne rtg to wyłudzam od mojej lekarki, a ponieważ ona ma mnie za biedną kaleke to zwykle mi daje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bez skierowania mozna zrobic prywatnie RTG ?? bo przeciez te promienie (czy co to tam jest) szkodza przynajmniej troche... A ile moze kosztowac prywatnie RTG kolana ?? chociaz mysle ze jak moj tata juz dostanie skierowanie na RTG to nie bedzie dlugo czekal tak jak z moja siostra z RTG pluc dostala skierowanie i na nastepny dzien przy okazji jak ja jechalam do matki polki do lekarza to ona tez poszla na RTG pluc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rtg robią od ręki, u mnie prywatnie też trzeba mieć skierowanie, ale mi ortopeda zawsze daje na karteczce ze swoją pieczątką i to wystarczy. a co do ceny to myśle że 25-40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ja mialam na rtg obu kolan od mojej lekarki bo bez skierownia nie cheli mi zorbic ale jak sie pytalam ile kostzuje preytanie to 15zl bez opisu tylko nie wiem po co maja ten cennik no bo jak juz mialam skierowanie to mialam za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cennik jest dla tych, którzy mają skierowania z prywatnych gabinetów, wtedy badanie jest pełnopłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D mnie np. wkurza jak w prywatnych klinikach nie ma podanych cennikow na stronach internetowych, na rzadku ktorej stronie cos podaja :) Mojego tate boli kolano i on twierdzi ze to z przeciazenia (no ale by go az tak bolalo ze by nie mogl wyprostowac kolana z bolu) i nie wiem czy na rtg w ogole cos tego typu wyjdzie bo zdaje mi sie ze nie... najlepsze by bylo chyba USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to wkurza, bo nie moge sobie porównać cen zabiegów, a rozpiętość jest dość duża, nie chcą ich nawet podać przez telefon tylko zapraszają na wizyte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak szukalam fizykoterapii prywatnej w necie to byla tylko jedna strona gdzie podali cene ale np. za jeden laser brali 15zl to chyba przesada... no ale znalazlam miejsce gdzie brali tylko 2 zl co mnie bardzo zdziwilo :D a 3 zl za jonoforeze :) a jak ja konczylam to babka taka mowila ze tam ma byc tak ze 1zl kazdy zabieg ma kosztowac (i to chyba juz powinno byc bo to slyszalam przed nowym rokiem a mialo wejsc w nowym roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaa :) ale jak patrze na rozne operacje tak z ciekawosci to tez nie moge znalezc :P tylko kilka klinik ma cennik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ty to ciekawska jestes:P ja tam wole nie wiedziec jak mi niepotrzebne:P ale sie najadlaaamm na spacer albo pobiegac bym chyba musiala isc:P tylko ciekawe jak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja akurat jestem wyjatkowo ciekawska :D ja tez sie najadlam i planuje wlasnie gdzies wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazroszcze:P bo ja nie moge tzn teroetycznie moge ale jakos nie czuje sie na silach:(( nienawidze takiej bezradnosci..juz nic dzis nie jem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja co kazde swieta tak sobie mowie ze juz nie jem ale jak tylko zobacze cos dobrego to odrazu sie lape za to :D takie uroki swiat :D a nie masz balkonu ?? zawsze na bolkon mozesz wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam balkony nawet 2:P ale to nei to samo chodzi o ruch bo zaraz pekne a w sumie zjadlam tlyko obiad i kawalek ciasta ale tak to jest jak sie czlowiek nie rusza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem byc moze... a ktorego Ty masz ?? ja mam 11 czerwca :P chociaz mysle czy by nie przelozyc na maj chociaz co mnie zbawia dwa tyg. tym bardziej ze nie wiadomo co tam jest i ile bede o kuli a 2 czerwca mam wycieczke 5 dniowa i tam bedzie duuzo chodzenia wiec nie wyobrazam sobie tego ze pojade tam o kuli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×