Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

musi byc bo mam wesele i zaplanowane wakacje:) juz wplacilismy zaliczke wiec musze jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja w maju wlasnie mam pelno rzeczy. Komunie siostry ciotecznej, bierzmowanie, i jeszcze dzisiaj sie dowiedzialam o weselu ale nie wiem czy pojde na nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym w ogole sie nie zgodzila na artroskopie w wakacje tym bardziej jakbym miala rozwalone wiezadlo bo na wakacje czekam juz prawie rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie masz w sumie pochodzisz sobie wszedize a dopieor potem artro:) ja mam jedno wesele w kwietniu i musze na nie isc tlyko nie wyobrazam sobie w takim stanie jak jest teraz...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wakacje dluzsze o mieisac niz ty;P ale tez nie chce w wakacje bo chce sobie gdzies pojechac:) ciekawe w sumie cyz ty sie wyrobisz z rehabilitacja przed wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale do kwietnia masz jeszcze pare dni wiec moze sie cos poprawi... W ogole Ty masz fajnie bo masz wakacje do pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no mam jeszcze 18 dni zeby dojsc do siebnie moze sobie wezme wiecej godizn rehabilitacji jesli beda terminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasie, pewne jest to ze na zakonczenie szkoly pojde o kuli a co dalej to nie wiadomo... no ale to wszystko zalezy od tego co tam bedzie i co mi zrobia :) ale teraz nie zrobie tak jak rok temu i sie naucze chodzic o kuli i bede o nich chodzila... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee jak nic tam nie bedziesz miala to zdazysz odstwaic kule przeciez po tygodniu mozna juz chodzic normlanie jesli nic tam ni ma:) gorzej jak cos znajda ale nawte po usnieciu lakotki mozna chodzic po 10 dniach o wlsnych silach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom :) ja przeciez w ogole nie chodzilam... ale tak naprawde na zakonczenie roku jezeli nawet bede mogla w miare chodzic normalnie to i tak wezme chyba kule tym bardziej ze teraz mam troche dalej do szkoly i w dodatku taki tlum na zakonczeniu zawsze jest... wiec nie wiadomo co to bedzie... no ale najpierw musze sie nauczyc o kuli chodzic :) A jakie wkoncu mialas znieczulenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kregoslup i bylo strasznie jak juz pisalam;P ale pradopodobnie wyniaklo to z mojej paniki:P strasznie sie balam wrecz sie cala trzeslam jak mi je mieli wbijac;/ a potem jeszcze w czasie zabiegu sie ze dwa lbo trzy razy obuzialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jak miala robiona diagnostyczna to jeszcze chyba 2 dni po zdjeciu szwow chodzila bo lekarz jej kazal... Za to jak mnie lekarz na zmianie opatrunkow zobaczyl bez kuli to nie wiedzial co powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no tak czytalam :) ale zapomnialam :) a ile plackiem musialas lezec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj kazal jak najszybicej odstawiac:P zreszta teraz tez mnie poganiaja troche ale co ja mam zrobic jak tak strasznie boli:(( co do chodzenia to ja cie moge nauczyc hehe w koncu weteran jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba przyznac ze jestes weteranem w tych sprawach :) Ale ciezko by bylo uczyc chodzenia przez internet :D jak bede wypozyczala to poprosze zeby mnie ta babka w wypozyczalni nauczyla (wkoncu to moja byla sasiadka) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu powinien byc rehabilitant ktory tego uczy:P ale w praktyce jak ja bylam pierwszy raz to go nei bylo i zorbilam cozrobilam:P nie wiem jak tam u was ale u nas w sklepie ortopedycnzym chyba nie umia chodzic o kulach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no moja sasiadka chyba umie :) bo chyba ja kiedys widzialam o kuli :) U mnie w szpitalu tez jest rehabilitant ale pamietam ze lezalam z z taka dziewczyna ktora miala tez na imie Kasia no i najpier jeden rehabilitant przyszedl do niej i jej pokazywal miesnie na czworoglowe i tez o kuli uczyla sie chodzic a po jakiejs godzinie drugi rehabilitant do niej przyszedl bo sie pomylil a mial przyjsc do mnie tylko ze ja akurat wtedy tego nie wiedzialam dopiero na wypisie przeczytalam ze mam robic cwiczenia wyuczone przez rehabilitanta :D ale polewke wszyscy mieli... ale ja na szczescie wiedzialam jakie to sa cwiczenia na czworoglowy tylko nie przypuszczalam ze nie bede umiala chodzic o kuli... myslalam ze to jest banalnie proste .... :D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bledow zrobilam :) no ale sie spieszylam :D chbya mnie zrozumialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy na te bole co ma moj tata a najprawdopodobniej sa to bole od przeciazenia to czy fastum by pomogl ?? jezeli nie to znacie moze jakies masci ktore na takie rzeczy dzialaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to są bóle przeciążeniowe, to raczej same przejdą. Tyle, że od przeciążenia to chyba tylko zakwasy są. Ja tak przynajmniej miewam. Co do kul, to u nas uczyli wieczorem w dniu zabiegu jak ich używać. Podobno najpierw obie koue równocześnie przed siebie, następnie chora noga a potem zdrowa. I znowu obie kule równocześnie przed siebie itd. Sandra, dziwne, że twój lekarz chce ci kroić drugą nogę jak jeszcze pierwszej nic a nic nie poskładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba dobrze... ostatnio z nia nie pisalam bo nie mialam czasu... ale jak sie czegos konkretnego dowiem to napisze :) No wlasnie mi to sie wydaje ze to nie sa bole przeciaeniowe bo takto by napewno juz przeszly, a tate coraz bardziej boli kolano...:/ ma juz nawet zamiar isc do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie powiedzial ze teraz no co ty:) powiedzial ze jak wylecyz ta to chetnie sie druga zjamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że tak:D I jak, dalej o kuli czy dajesz radę bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×