Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

bo wyszło ok :) i była miła pani neurolog :) i nawet szybko się uwinęłam, bo zdążyłam na pociąg, na który nie powinnam zdążyć, ale odjechał z małym poślizgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byly igly, i dosyc gleboko je wbijal z tego co widzialam w lustrze:) bo lezalam na brzuchu. moj wynik z emg ,,stymulujac nerw strzalkowy uzysakno zwolnienie fali korzeniowej. pozstale parametry pzrewodzena w zakresie tego nerwu prawidlowe\" cokolwiek to znaczy:P a to wynik Mri wczoraj nie mialam czasu.: w stawie kolanowym prawym wysiek. duza ilosc plynu w zachylku nadrzepkowym. W obrebie rogu tylnego lakotki pzysrodkowej niewielki obszar o zmienionym sygnale.\" mniej wiecej bo to takie dlugie ze musialam skoricc o reszcie pisze ze w normie:) to dobrze megusia ze masz w pozradku wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałabym, że nieprzyjemne tylko dziwne, chociaż może dla niektórych te impulsy są nieprzyjemne (przynajmniej pani dr cały czas mówiła: teraz będzie nieprzyjemnie hehe) defibrylacja dopiero musi być nieprzyjemna, ale wtedy chyba mało kto jest przytomny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciekawe czemu ja mialam ilgy a ty nie pzreciez to to smaso badanie;/ ja mialam prad w tych iglach i mi noga do gory skakala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pani miała takie urządzonko zakończone 2 metalowymi cienkimi częściami i to przykładała w różne miejsca i puszczała prąd, a oprócz tego były jeszcze przyklejone 2 elektrody na wewnętrznej stronie dłoni. może to coś było tymi elektrodami igłowymi, bo musiałam podpisać takie oświadczenie, że zgadzam się na badanie z wykorzystaniem jednorazowych elektrod igłowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mialam cos ponaklejane ale wbijal mi ilgy i to z nich sie chyab prad wydobywal..dlatego musialam by zaszzepiona na zoltaczke:) no ale nie wazne grunt ze mamy dobre wyniki:) bo moj tez raczej nie jest zly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to badanie zrobiłam pro forma, żeby skończyć temat nerwu łokciowego ;) a ortopeda uważa, że w sumie to badanie jest niepotrzebne, bo wystarczyłby rezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile trwa takie EMG? Sandra, żadnych ciekawych terminów nie ma w tym twoim MRI,:D chyba, że w tym co skróciłaś:) Tak więc dalsza edukacja poczeka.:D A jak tam chodzenie?:) Poza tym, prawda jest tak, że na MRI i USG każdy lekarz widzi co innego. Megusia, Jak napisałam \"mów\" to pytałam o cenę EMG.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas zwykle daja takie proste opisy:) to dobrze bo mniej wiecej wiaodmo czy dobrze czy zle:) emg chyba z pol godiznki trwalo nie pamietam bo to bylo pol roku tmeu albo wiecej:P megusia bardziej na czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwało góra 5 minut, chociaż nie wiem ile dokładnie, bo w gabinecie mam zawsze zaburzone poczucie czasu heheh a cena to 120 zł za jeden nerw, na szczęście pani r. sobie zażyczyła tylko 1 :D ale jedna kobieta robiła aż 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile???????????????????? No to już jest chore:D A długość może od stawu zależy i ilości nerwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko megusia odnosze wrazenie ze my zupelnie inne badania mialysmy hehe moje trwaloz deydowanie dluzje niz 5 minut wbijal mi tne lakrz te igly najpierw w udo z przpdu potem w lydke z przodu potem to samo z tylu;/ a cena to chyba 60 zl ale napewno mniej niz 120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miałaś badane więcej nerwów, ja tylko jeden i to w miare krótki, bo w przedramieniu, więc trwało krótko. a z tego co patrzyłam w necie to ceny są dość wysokie (np. 70 zł za nerw + 40 za elektrode igłową). Może ci ktoś po znajomości zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt byl to znajmomy ale mi sie wydaje ze on tak wszystkim bierze w dodatku to byla wizyta prywatna...no ale pewnosci nie mam bo ja to we wrzesniu robilam to danwo troche;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam ale rzadko bo szkola mi koliduje:(( za to mama zalatwila mi masazyste blisko domu i sobie chdoze raz w tyg albo dwa na rozmasowanie kolan i meisni:)naparwde to ulge przynosi;) tylko troche boliw trkacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam kiedyś na masaż uda i było fajnie tak gdzieś do połowy czasu, potem jak tkanki były rozgrzane to robiły się takie podskórne krwiaczki i to troche bolało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×