Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

moje kolano juz chyba lepiej ale co z tego jak za mieisac znowu mnie doprowadza do stanu ,,niuzywalnosci\":((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taka nadzieje:) na sierpien/wrzesein zaplanowalam wczasy wiec mam nadzieje ze juz bede mogla poszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak juz bedziesz po operacji to juz bedzie tylko lepiej :) A na kiedy masz zaplanowana rekonstrukcje... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no moja mama idzie w czwartek do szkoly na zebranie i powiedziala ze pogada z babka od w-fu i sie zapyta czy mi wystawi ocene mimo tego jezeli bym przyniosla zwolnienie... jezeli wystawi i bedzie miesce jakies wczesniejsze na artroskopie to pojde wczesniej... I tez w tej sprawie mam pytanie... Czy jezeli bym zrobila artroskopie np. 2 tyg. przed zielona szkola i bym pojechala i bym duzo chodzila a artro by bylo tylko diagnostyczne to czy bardzo bym mogla sobie zaszkodzic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w klasie maturalnej ćwiczyłam na 6 w-fach i i tak miałam 5 :D babka powiedziała, że woli żebym nie ćwiczyła hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przynioslam zwolnienie na koniec czyli osatnie 2 mieisace a tak to caly czas cwiczylam i mialam problem bo kobieta mi chciala wpisac zamiast oceny zwolnienie ale poszlam do dyrektora i w koncu mialam ocene:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja babka tez woli zebym nie cwiczyla... :D dzisiaj powiedziala ze mnie chyba bedzie musiala wywalic z w-fu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam raz napisane ze bylam zwolniona ale wtedy to żadnej oceny nie mialam ... a teraz mam pelno... :P wiec moze wystawi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna ci wystawić, jak nie ćwiczyłam przez maj i czerwiec to normalnie mnie sklasyfikowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wydaje mi sie ze wystawi mi :D bo mam nawet sporo ocen :) ale raczej bardziej mnie to martwi czy to bedzie dobrze jezeli zaraz przed zielona szkola pojde na artro to czy to nie bedzie glupie zebym jechala na wycieczke czy nie przeciaze kolana albo cos... :P Ale moja mama ma dzisiaj dzwonic do szpitala zapytac sie czy jest w ogole jakis wolny termin wczesniejszy... no, chyba ze zapomni zadzwonic bo to tez moze sie wydarzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha przeciez wiesz ze to zlaezy od tego o ci wykryja. jesli to bedzie tylko diagnostyczna to pewnie nic sie nie stanie jak pojedziesz na wycieczke. a nawet jesli by cos ci zorbili to mozesz jechac a na dluzsze wycieczki nie chodzic tylko zostawac w budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no chociaz racja... to lepiej moze nie bede przekladala i pojde za 2 miesiace... jakos wytrzymam :P A jak tam dzisiaj Twoje kolano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie... co to znaczy ze ma sie zwapnione lakotki albo wiezadla ?? juz dawno nad tym sie zastanawialam a w google nic nie znalazlam co by wyjasnilo mi po polsku co to :P Czy Wy wiecie co to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie stają się mniej elastyczne i bardziej kruche a przez to podatne na urazy, mają mniej włókien elastynowych. a kto ma takie zwapnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ma ale kiedys takie cos uslyszlama i mialam sie zapytac co to a teraz ogladalam chirurgow i mi sie przypomnialo ze mialam sie zapytac o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanmie tez chcoiaz nie wiem czy wy maice takei dolegliwosci;/ po wew stronie kolana z boku i bardziej u gory chyba w szparze stawopwej?? jak siedze czuje od srodka piekacy bol doslownie jakby mnie ktos pokrzywa poparzyl:(( a dotknac sie w tym miejscu nie moge;/ co to jest?? bo znowu anatomia kolana sie klania?? molziwe ze to lkakotka po rpostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekący ból kojarzy mi się zawsze z bólem przeciążeniowo-zapalnym, a na łąkotkach się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziisaj mam zebranie i moja mama bedzie napewno gadala z babka od w-fu to pogada o tej ocenie... i jezeli powie ze mi wystawi takto zadzwonie do szpitala i przeloze sobie nie wczesniejszy termin... chociaz tak mysle czy mi sie to w ogole oplaca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ide do szkoly gdzie wlasnie biora do rekrutacji ocene w w-fu... gdyby nie brali to bym juz dawno byla po artro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to śmieszne, że do rekrutacji biorą ocene z fikołków, dawniej liczyły się tylko poważne przedmioty hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez sie licza ale to taka szkola :D ale nie jest to rzadna sportowa wlasnie tez sie zastanawiam dlaczego takie przedmioty :D bo do bio-chemicznej biora polski, w-f, informatyke, i biologie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×