Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

heh ja tez nie :P moja mama przed chwila byla w aptece i farmaceutka powiedziala ze jezeli inne masci nie pomogly to juz zadna nie pomoze bo one wszystkie maja podobny sklad... :P Wiec z mascia daje sobie spokoj... teraz tylko moge czekac na artro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są maści z glukozaminą ale wątpię by pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. jest Arhrostop krem :) tez watpie ze by pomogla taka masc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak sadze jezeli chodzi o leki :) bo po zastrzykach dostawowych z Zeel T to przynajmniej mnie troszke mnie bolalo kolano jak lezalam ale tylko troszke i jak juz sie skonczyly zastrzyki to mnie znowu zaczelo kolano tak bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synvisc działa naprawdę dobrze, przynajmniej po zabiegu:) Sandra, nie wiesz jakie zastrzyki z kwasem proponują w twojej klinice? Jak zakupy? No i jak tam dzisiejszy stan ogólny?:D To pytanie do wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagly trening mojego faceta:P a sama na zakupy nie moge isc :P musze miec szofera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść DR. Żel jest taka jak wszystkie ;) a ja byłam na zakupach i co prawda nie kupiłam tego co chciałam, ale za to na pocieszenie kupiłam sobie spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła, bo nie było bluzki w moim rozmiarze, a nie chciało mi się iść po nią specjalnie do rynku, gdzie zresztą też mogłoby jej nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się wydawało, że z małymi rozmiarami nigdy nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, chociaż moim skromnym zdaniem robią coraz większe te XS i 34 tak, że czasem bywają na mnie za duże :/ a mniejszych już nie ma, no chyba że w Orsay'u, ale ich 32 to takie właśnie normalne 34 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj:D Jak można mieć taki rozmiar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie można, bo ja mam hehehe mam nawet jedną sukienke w rozmiarze XXS, ale to z New Yorkera (amisu) a tam też dla podbudowania ego klientek rozmiary nie odpowiadają rzeczywistej wielkości heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musisz się ubierać w dziale dziecięcym:D Kręgosłup już dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w miare ok, czasem zaboli, ale już nie tak bardzo :) za to łokieć strajkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj akurat bardziej niż zwykle, ale właściwie już się do tego przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dzisiaj porabiacie? Ja właśnie wróciłam ze spaceru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od takiego siedzenia faktycznie można się zanudzić. Sandra, nie byłaś nigdzie z powodu kolana czy tak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×