Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, evoiva napisał:

To tylko pokazuje na jak bardzo wysoki poziom w tym swoim " niepiciu" wskoczyła.

To już jest w pełni rozbujane uzależnienie. Obawiam się, że bez profesjonalnej pomocy (czyt. odwyku w szpitalu) z tego już nie wyjdzie. Za długo i za mocno w tym tkwi, a w dodatku to jej furtka do lepszego świata w tej zas ranej przez myszy szopie. Sama nie odstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest mega ciekawe. Patusiara wali codziennie, po twarzy widać że przepita jest, wygląda w tych ciuchach, fryzurze i makijażu jak typowa osiedlowa pijaczka wariatka - A i tak ogląda ją mnóstwo dziewczyn które uważają ją za influencerke. O co w tym chodzi? Larwy oglądają ją dla beki, ale o co chodzi tej części widzek które ją podziwiają i lubią? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, evoiva napisał:

Mi wystarczyło jej czytanie po angielsku z opakowania, miód dla mych uszu 😅

To już wiemy kto uczy Andrzeja Dudę angielskiego 😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłuste, śmierdzące włosy, przepocone, nieprane ciuchy, psia karma wymieszana z odchodami gryzoni, brudne pędzle, obrzydliwe szczotki do włosów - niedługo żeby nazbierać grzybów - nie będzie musiała wychodzić z szopy.

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, PandaCzerowna napisał:

I to jest mega ciekawe. Patusiara wali codziennie, po twarzy widać że przepita jest, wygląda w tych ciuchach, fryzurze i makijażu jak typowa osiedlowa pijaczka wariatka - A i tak ogląda ją mnóstwo dziewczyn które uważają ją za influencerke. O co w tym chodzi? Larwy oglądają ją dla beki, ale o co chodzi tej części widzek które ją podziwiają i lubią? 

Moje hipotezy:

1. Pomaga im to poczuć się lepiej i/lub utwierdzić się w przekonaniu, że to jest normalne zachowanie/styl życia

2. Liczą, że ich sympatia coś jej da (będzie mniej samotna) a same przechodziły podobne stany

3. Znudziły je perfekcyjne kanały na pokaz

4. Taki luz dla mózgu po ciężkim dniu

5. Potrzebują materiałów do pracy naukowej

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Dobra _Dusza napisał:

Tłuste, śmierdzące włosy, przepocone, nieprane ciuchy, psia karma wymieszana z odchodami gryzoni, brudne pędzle, obrzydliwe szczotki do włosów - niedługo żeby nazbierać grzybów - nie będzie musiała wychodzić z szopy.

Ten jeden grzyb na początku ... Aż dziw, że się jej z bakłażanem nie skojarzył 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

Mi wystarczyło jej czytanie po angielsku z opakowania, miód dla mych uszu 😅

Gdzie to można usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wyszlonamoje napisał:

komfortejbul, braszes tit, ejdżdiejdi

Ejpul 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

I to jest mega ciekawe. Patusiara wali codziennie, po twarzy widać że przepita jest, wygląda w tych ciuchach, fryzurze i makijażu jak typowa osiedlowa pijaczka wariatka - A i tak ogląda ją mnóstwo dziewczyn które uważają ją za influencerke. O co w tym chodzi? Larwy oglądają ją dla beki, ale o co chodzi tej części widzek które ją podziwiają i lubią? 

1. Masa kobiet reprezentuje jeszcze niższy poziom niż ona i ona jest dla nich autentycznie kobietą sukcesu.
2. Masa ludzi jest "niekapniętych". Widziałam jeszcze gorsze przypadki różnych zachowań, które waliły po oczach, a otoczenie było wręcz zdziwione "co? ona? nieee, niemożliwe".

Plus to, że pierwsze nie wyklucza drugiego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobra _Dusza napisał:

Tłuste, śmierdzące włosy, przepocone, nieprane ciuchy, psia karma wymieszana z odchodami gryzoni, brudne pędzle, obrzydliwe szczotki do włosów - niedługo żeby nazbierać grzybów - nie będzie musiała wychodzić z szopy.

Z tymi szczotkami to na tiktoku widziałam jak się odpaliła. Oczywiście ona to nigdy nie posypie głowy popiołem, że można to było wyczyścić. Nie, ona pokazała jaką jest okropną syfiarą, tyle szczotek i każda paskudna. I ta gadka - no macie, macie róbcie dramę. Długo będzie siedzieć w szopie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kartofelcia napisał:

Z tymi szczotkami to na tiktoku widziałam jak się odpaliła. Oczywiście ona to nigdy nie posypie głowy popiołem, że można to było wyczyścić. Nie, ona pokazała jaką jest okropną syfiarą, tyle szczotek i każda paskudna. I ta gadka - no macie, macie róbcie dramę. Długo będzie siedzieć w szopie? 

Moim zdaniem będzie siedzieć dopóki:

a) będzie mieć z kim pić, bo chyba znalazła towarzystwo

oraz

b) mamusia łaskawie przyjedzie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobra _Dusza napisał:

Tłuste, śmierdzące włosy, przepocone, nieprane ciuchy, psia karma wymieszana z odchodami gryzoni, brudne pędzle, obrzydliwe szczotki do włosów - niedługo żeby nazbierać grzybów - nie będzie musiała wychodzić z szopy.

Prane tyle, że w płynie do płukania😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

I to jest mega ciekawe. Patusiara wali codziennie, po twarzy widać że przepita jest, wygląda w tych ciuchach, fryzurze i makijażu jak typowa osiedlowa pijaczka wariatka - A i tak ogląda ją mnóstwo dziewczyn które uważają ją za influencerke. O co w tym chodzi? Larwy oglądają ją dla beki, ale o co chodzi tej części widzek które ją podziwiają i lubią? 

Też jestem ciekawa, kim muszą być jej widzki, że taka szusza im imponuje.. dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×