Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe :D to fajnie :D a czy jak by sie lekarz zgodzil na takie znieczulenie i by mi chcial dac cos na uspokojenie co by mnie zmulilo to ja musze to wziac...? bo ja wiem ze raczej bym byla spokojna bo lubie patrzec na takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam, ale film mi się nie urwał. poza tym lekarze nie pytają pacjentów o zdanie, bo to nie jest koncert życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... :D bo jezeli mam miec znieczulenie w kregoslup to bym chciala cos pamietac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo wlasnie :) odkrylam nowa rzecz :D tzn. stara ale cos nowego :D jak mowilam ze mam miejsce gdzie nie wiadomo co to jest to u gory rzpeki to jak zrobie siad gleboki i dotkne tych okolic to tez boli tylko ze wtedy mi sie wydaje ze boli mnie wieksza powierzchnia... i wydaje mi sie ze to jest chyba rzepka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, miałam takie same odczucia:D to samo z brzuchem przy dotyku. Śmieszne to było. Owijali ci nogę folią? Mi chyba tak, ale nie wiem. U nas pytają czy chce się tableteczkę, ja wzięłam ale nic mnie nie zmuliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czymś owijają stope i łydke, ale nie widziałam tego, bo jak mi smarowali to jeszcze tego nie miałam. a ja nie dostałam tableteczki tylko zastrzyk w wenflon i świat mi zawirował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic nie wirowało. Mam mocną głowę, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, bo po takich strzałach ludzie odlatują i przesypiają zabieg a ja byłam całkiem kontaktowna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tabletką czy bez to i tak to samo dla mnie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej się obawiałam, ze odpłyne po tym zastrzyku i strace całą zabawe, a to byłaby niepowetowana strata :P ale na szczęście nie zasnęłam i jeszcze domagałam się opuszczenia parawanu, bo zasłaniał mi telewizor marki bodajże THOMSON :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie istniej coś takiego jak parawan:D I dobrze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest, ale można prosić o opuszczenie :) chciałam jeszcze wyłudzić kasete z artro, ale mi sie nie udało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za to zdjęcia( 6 sztuk, z rysunkiem kolana, na którym miałam zaznaczone popsute obszary, a te zdjęcia właśnie były do tych obszarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wcześniej wiedziała, że to nagrywali to bym wyłudziła, ale dowiedziałam się długo po fakcie i było już za późno :P byłam bardzo bardzo zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas standardowo dają zdjęcia robione podczas artro różnych obszarów. Też bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypis to mam tak dokładny, że szok. Szczegółowe rozpoznanie i leczenie operacyjne, każdy możliwy szczegół:D Dodatkowo lekarz odpowiada na cała masę pytań, wszystko szczegółowo tłumaczy a w dniu zabiegu, przy obchodzie, sam każdemu mówił co było zepsute:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pożądna i bardzo dobra jest ta klinika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że w takich prywatnych klinikach dużo bardziej cenią sobie każdego pacjenta i to widać już na wizycie, bo niestety u mnie w przychodni troche idą na ilość i w sumie jest około 10 minut na pacjenta, a w Krakowie siedziałam w tym gabinecie chyba 50 minut, a to jest ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie zawsze się inaczej na pacjenta patrzy. Lepiej, dłużej i dokładniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem:P Ja byłam raz państwowo i póxniej tylko prywatnie i przyznam że wizyta państwowa nie umywa się do prywatnych jakie miałam. Mój lekarz poświęca pacjentowi conajmniej pół godziny a ma ich całą masę i czasami z gabinetu wychodzi dobrze po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, musi być tak, by tobie było najwygodniej. Z drugiej strony, narkoza jest bardziej obciążająca dla organizmu. Wtedy nie mogłaś wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no otanio nie mailam wyboru:/ a z racji tego ze mialam juz oba zniecuzlenia wiem ze narokza mi lepiej sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×