Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No to może jeszcze za wcześnie. Przestanie cię boleć na tydzień przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka jak tylko o czymś słyszy to ją od razu boli. pamiętam jak kiedyś oderwałam plaster z kolana i miałam takie 2 siniaki po igle a ona jak to zobaczyła to od razu "aaaaaaaa przestań moje kolano" hehehe a jak strzelałam biodrem to już była tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo bardzo bym sie z cieszyla gdyby mnie tydzien przed przestalo bolec :D takto na wycieczce bede miala spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak czyms strzele przy jednej kolezance to tez tego zniesc nie moze i mowi ze ja boli wszystko :D a mnie to w ogole nie rusza :D albo pokazalam kolezance blizny po artroskopii niedawno to tez sie wydarla ze to jest straszne i strasznie wyglada... to z niej pompe wylapalam bo chyba jeszcze nie widziala blizn bo to co mam na kolanie to jest nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też te blizny nie ruszają, ale dla innych to szkaradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja sie zbliza:P ja dzis jeden pzredmiot zlaiczyalam:D a pozatym to postanowilam sie wziasc za jakies cwiczenia rozciagajace czy cos i chyba przeholowalam troche:) a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie obijam:P Myslałam, że ktos tu będzie a cały dzien cisza:P Myslałam, że może wszystkie z mamami świętują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj swietowalam :P Wiecie ze za dwa tygodnie juz mnie nie bedzie tutaj i nie bede pisala... pewnie gdzies o 7 rano napisze porzegnalnego posta... :P a nastepny moj post bedzie dopiero jak wyjde ze szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty Kacha sumiennie liczysz:D Ja się zdecydowałam na artro 3 tygodnie przed i dopiero tydzień przed do mnie dotarło żwe za tydzien o tej porze będę kulawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jak długo będziesz w szpitalu? Ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie przed pierwsza artro tez dopiero niedlugo przed to dotarlo... mimo tego ze teraz caly czas o tym mysle to i tak to jest cos innego niz wczesniej bylo... bo wtedy sie balam a teraz sie nie moge doczekac :P wiem ze to glupie bo jak mozna chciec byc krojonym no ale mam nadzieje ze bedzie lepiej :) Ja bede 3 dni w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni to dużo, choć jak na normalny szpital to krótko:D Tylko w klinikach jedną dobę i papa, do domu:) Nie ma siedzenia i zajmowania miejsca innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są tak naprawde 2 doby (licząc po 24 godziny), bo 3 dnia koło południa wychodzi się do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak średnio długo:) Co u ciebie, Megusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem głupek :P strasznie mi się spieszyło w sobote i wbiegłam na 2 piętro po schodach i to po 2 stopnie, już pod drzwiami poczułam, że to było niemądre :P i kolano boli mnie do dziś nad rzepką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Megusia, nie za mądre to było. Sandra, no to sukces. Jak się jechało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak biegłam to o tym nie myślałam heheh a w piątek byłam jeszcze na aerobiku, więc kolano było już przeciążone. w każdym razie mam nauczke na przyszłość, może będę mądrzejsza (w co watpie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hinter dlugo nie jezdzialam bo ledwie robie pelny obrot:/ ale dla mnie to naparwde sukces:D strasznie powli mi to wszystko idzie:(( nie wiem dlaczego:( zwykle szybciej dochodzilam do siebie:/ megusia skoro jak bieglas o tym nie myslalaa sto znaczy ze nie am tak zle z twoim kolanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że w dobrym stanie nie odczułabym żadnych konsekwencji tego biegu, a tak przy drzwiach ledwo stałam :P ale dalej mi sie spieszyło więc się szybko przebrałam i wyszłam z powrotem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra ma rację. Psychika to nasz wróg numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×