Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jak tak dalej pójdzie to do października zeświruje z nudów, trzeba sobie znaleźć jakieś rozwijające zajęcie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopiero na pierwszy ide w srode :P ciekawa jestem czy ten zastrzyk boli... bo wszystkie jakie bralam to nie bolaly... tzn. jak mi lekarz wbijal ze strony zewnetrznej to nie bolalo ale jak zrobil z wewnetrznej strony to troszke bolalo ale nie tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten ból to jest nic w porównaniu z tym, co przeżyłam po ostatnim diprophosie w łokieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... mnie po diprophosie w kolano bolalo troszeczke i przez moment... tzn. pierwszy nie bolal zastrzyk ale drugi juz tak... bo pamietam ze wtedy bardzo niepewnie po tym zastrzyku szlam umowic sie na pierwsza artroskopie :P i taki dziwny to byl bol ale jak rozchodzilam to bylo ok... :) w porownaniu z tym co bylo po Zeel T bo po tym zastrzyku to przez pol dnia mi kolano plywalo :P bo jak mi naladowali 3 ampulki naraz :D ale nie bolalo... tylko troche na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po pierwszym diprophosie w kolano chyba z tydzień bolało, za to potem wzgledny spokój na pół roku :) 2 pierwsze w łokieć zniosłam dobrze, natomiast 3 to była tragedia, nie mogłam wyprostować ręki, ból był przy tym niesamowity, dlatego teraz za 4 podziękowałam :P krótkotrwały efekt działania nie jest wart tego bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... :D no mi diprophos nie pomogl.. chociaz nic w tym dziwnego... hehhe... narazie to mi jeszcze żaden lek nie pomogl... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taka nadzieje ze pomoze... w ogole to jest dziwne ze przy Ist. takie rzeczy... do tej pory mnie to zastanawia dlaczego :P ale ciesze sie ze I st. a moze ja mam juz cos z glowa... ale jak ktos jest kolo mnie a czasem nawet nie musi to slyszy jak mi strzela jak np. chce "odblokowac" kolano :P albo jak w ogole mi tak przy zwyklych ruchach strzela... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarcie tez mam ale tym sie nie przejmuje bo to jest normalne... od czego strzelanie moze jeszcze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz po artro mi jeszcze bardziej strzela kolano jak prostuje noge... nawet w drugim kolanie bardziej zaczelo strzelac... :P chociaz strzelanie jezeli nie boli to mi nie przeszkadza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×