Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

tki opis to mi sie tylko zpekenieta lakotka kojarzy ale to dlatego ze ja to mam przyczn pewnie moglo byc tysiace...jak nie przejdzie za kilka dni to do lekarza..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pomyslalam o lakotce ale gdyby cos z nia bylo to by raczej spuchlo kolano?? chociaz nie wiem bo sie nie znam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc okropnie;/ mialam dalej kryzys ale dzis lepiej wiecej leze i mam nadzieje ze dzis wieczorem sie to nie powtorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna, to sie pewnie nie za bardzo wyspałaś. A czy przy artro 1 i 2 coś ci robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 1 nie przy drugiej tak..;/ wyspalam sie bo spapalm do poludnia;) ale juz wole uwazac bo nie chce tego przerabaic dzis od nowa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci robili przy 2? Ta chyba jednak była najcięższa więc nic dziwnego, że jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no to jednak teraz dużo więcej robili:D A to była ta sama łąkotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, twoja artro też ciągle świeża? Ile to już minęło dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dni minelo :) no wlasnie dlatego sobie mysle ze boli bo swieze jeszcze... w tamtym roku kolano tez po jakims czasie od artro mnie przestalo bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2, 5 tygodnia to tyle co nic. Przy Ist rokowania masz raczej dobre. I oby się nie pogłębiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie zrobili oprocz plukania ktore jest zawsze chyba :P ale zobaczcie jakie to dziwne bo przy pierwszej artroskopii byl I/II st. a kolano wtedy mnie bolalo pol roku a teraz prawie trzy lata mnie boli i tylko Ist. :) ale dobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja watpie zbey ci jeszcze od artrokopii bolalo jak nic nie robia to podobno 10 dni i juz jest wsyztko ok:) no ale ja sie nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. ogolnie to mnie od samego zabiegu nic nie boli... oprocz tego ze nie mam pelnego kata zgiecia bo mnie boli ale mysle ze to musze pocwiczyc... ale ogolnie mam bole takie jak z przed artro tylko ze nia az takie silne i nie we wszystkich miejscach tak jak kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jak zawsze to sprawa indywidualna. Sandra, a ty w końcu, który miałaś stopień chondro? Jak ci idą ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I/II i II/III ale to juz bylo wiadomo po osatniej artro pzreciez:) cwiczenia mi ida srednio mam problemy z polowa ale moze do czwartku jakos je opanuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszych dniach też nie wszystkie ćwiczenia wykonywałam. Chyba ok 6 dnia zaczęłam robić wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety od razu się nie da:( No, ale już prawie tydzień minął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×