Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie powinnaś chyba teraz siedzieć ze spuszczoną nogą, po tego typu zabiegach zaleca się elewację kończyny, obrzęk jest wtedy mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge zginac max 30stopni !! wiec 90 odpada ale i tak siedze z prosta;/ cwicze ale nie wsyztkei cwiczenia mi wychodza chyba pzrez te cwiczenia leje mi sie krew ale to nic przecuez:) zeby tlyko tak nie bolalo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bolało w spoczynku. Ale jakikolwiek ruch to był dramat. Na samą myśl mam złe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak w srode zdjeli szew jeden to mi krew poleciala... :P mi tez lekarz kazal trzymac noge w gorze :P kurcze... Tobie po rekonstrukcji pozwolili zginac 30 stopni a mi po zwyklym pluakniu nie pozwolili w ogole zgniac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za duzo sie ruszam i za duzo chodze musze sie ograniczyc w weekend to moze bedzie cos lepiej bo ja zwariuje zjadlam juz cale opakowanie ketonli i paracetamolu;/ a to dopieor 5 dzien po zabiegu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę tego zjadłaś...ja na szczęście nie wzięłam ani jednej tabletki. tyle jedynie co mi dali w klinice. A pomagają ci te tabletki? Bo jak nie, to chyba szkoda wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypisie mam chyba napisane ze 4 tabletki na dzien a paracetamol co 3-4 godizny ale ja sie w tym gubie:P wiec tego nie licze biore jak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jest ktos? bo ja dzis sie obijam zeby sparwdzic czy kolao bedzie mnmiej bolec i mi sie nudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a ty wczoraj pisalas ze nie powinnam siedziec z noga w dol...a czemu?? tzn chodzi mi o to czy to bardzo zle ze mnie booooliii jak ja trzymam w dol?? bo w zaleceniach nic nie pisze o tym zeby do gory.;/ a no i po zadnym zabiegu tak nie mialam pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno pytanko o ten fałd skrzydlaty czy skrzydlowy czy on odrasta???:> mam nadzieje ze nieeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba taka ogólnie przyjęta zasada, że nogę trzyma się wyżej, ma to poprawić krążenie i przeciwdziałać opuchliznie. a od takiego siedzenia ze spuszczoną nogą może dodatkowo puchnąć kostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie kostka nie puchnie tylko boli dol podkolanowy;/ a kolanko mam spuchniete ale to nic dziwnego dopiero 5 dni minelo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×