Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

dziewczyny co moga oznaczac czeste skurcze mięśni?? moja sioistra je ma ciagle w lydkach a ja nie wiem co robic jestem z nia sama aktualnie;/ kupilam jej magnez w tabletkach i lyka ale dzis wrocila z treninug i na schodach zlapal ja taki skurcz od uda do kostki ze myslalam ze po pogotowie zadzownie;/ juz jej pzreszlo ale co to moze byc?? jak jej pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przetrenowala, może brak magnezu, od żylaków chyba też może tak być, ale to chyba nie ten wiek;) Długo tak ma czy dziś pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od dawna tak ma ale dzis pierwszy raz tak mocno tak krzyczala ze ja myslalam ze conajmniej kregoslup zlamala;/ no zylakow to jeszcze raczej nie ma ma 16lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak pisalam wczesniej tez jej sie skurcze zdarzaly ale ten byl wyjatkowo mocny;/ pewnie pzresadzila na treningu albo cos;/ ale wole dmuchac na zimne bo teraz ja za nia odpowiadam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazde konna:) no mozliwe ze to pzresilenie tylko ze treningi sa regularne mniej wiecej takie same a tu masz akurat jak nie ma rodzicow:P no ale mam nadzieje ze nic jej nie bedzie niech je te witaminy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam, że twoją dziedzinę:D A jak twoje kolano?. Postęp jest? Co lekarz mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz potwierdzil ze robia sie zrosty ale jak sie przylzoe to sa na tyle siweze ze rehabilitant mi je zredukuje..pozatym po pozradnym maszau mam nieco wiekszy kat zgiecia moge juz wiecej obciazac noge no i to tyle;/ ja sie z tmy kolanem za dobrze nie cuzje no ale pewnie jeszcze troche to potrwa:(( acha i mam obrzek wiezadla wlasciwego rzepki ale to podobno nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) to chyba zmierza w dobrym kierunku:), E, na pewno.:D Ile jeszcze musisz chodzić o kulach? Co rehabilitant robi z tymi niby zrostami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze w dobrym:) o kulach nie mowili ile a ja anwet nie spytalam bo juz chcialam jak najszybciej z tamtad wyjsc:(( ale pewnie mi powiedza jak bede mogla bez:P wg normy jeszcze 2 tygodnie i juz bede mogla pomykac sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) szkoda ze jeszcze boli:( wczoraj taka kobieta mnie zaczepila strasza w sumie odemnie ok 40 i sie pyta kiedy mialam zbaieg no i oakzlao sie z emiedzy nami ejst 3 dni roznicy i ona na mnie z pogarda popatrzala ze ja taka wrazliwa i wogole bo ja juz nic nie boli:/ nie chcialam sie wdawac w dyskuje ale pewnie miala zwykle plukanie stawu albo cos takiego napewno nic powaznego bo miala 2 male dziurki na kolanie ale sie normlanie zbulwersowalam bedzie mi wytykac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból tak szybko nie ustanie. Tak, pewnie niewiele jej robili, bo cudów nie ma. Co się będziesz przejmować... Na reh. robią ci już coś z tymi zrostami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pzrejmuje sie bo co aj to interesuje:P ale mnie troszke zdenerwowala:P hehe nie wiem czy cos robia z tego co wiem to szyna i masaz to an zrosty dziala ale wiesz ja bylam tak pzrejete bolem ze nie bylam w stanie o nic pytac:P oni tam na mnie zle dzialaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz masz reh, tam czy u siebie? Szyna powinna być pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to chyba cały dzień się rehabilitujesz:D Ile godzin ci to razem zajmuje, bez dojazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siebie mam codziennie i zajmuje mi to chyba ok 40 minut + 10 minut dojazdu:P na szczescie to tez prywtanie i nie musze na kazdy zabieg czekac w kolejce bo chyba bym tam byla pol dnia:P w klinice jestem 2-3 rayz w tygodniu i to mi zajmuje juz ok 2h no plus dojazd 2h w jedna strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio bylam prawie 2,5 h masaz, szyna, zabiegi i cwiczenia no w sumei trwa to bardzo dlugo...mnie to jeszcze leci ale moj kierowca stwierdzil ze o malo tam korzeni nie zapuscil czekajac na mnie hehe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... dzisiaj prawie zgielam kolano :) ale jak zgielam to mnie strasznie zaczelo bolec z boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te same tez ale zdecydowanie mam wiecej niz u siebie:) ale od poniedzialku zaczynam nowa serie u siebie:P bedzie jakies urozmaicenie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po zabiegu :) ale bede cwiczyla :) hehe... Sandra nic dziwnego ze Ci nie wyszly przysiady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem chcialam tylko sparwdzic:) bo tzreba sie wziasc za siebie bo brzuch mi bedzie rosl jak sie tak malo ruszam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×