Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ponieważ: 1. nie wiesz co tam sie dzieje; 2. możesz sobie zaszkodzić; 3. od tego są fachowcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia mnie to mowisz??:P to sa zrosty potwierdzone przez reahbiltantke...i wiesz pcozytalam troche w necie na temat ich zrywania i wogle zrobic to sama:P ale naparwde wrazenie orkopne tak jakby mimialo kolano popekeac w tych meisjach gdzie te blizny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy zrobie bo nie wiem jak sie za to zabarc ale moze chociaz je troche rusze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, w żaden sposób tego nie rozerwiesz sama. Przecież to tkanka łączna. Poczekaj spokojnie do czwartku. Lekarz zobaczy i potwierdzi bo póki co to masz połowicze informacje. Jest coś lepiej z tym kolanem czy stoi w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ubiegłam cię . Jak tam medykamenty, działają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej boli 😭, już normalnie nie moge, zwłaszcza, że bolą mnie oba :/. poza tym robie kariere na zabiegach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy się tam mną interesują (i użalają się nade mną hehe :P) chodze na laser i magnetronik na kolano i fonoforeze na łokieć, a od przyszłego tygodnia jeszcze na ćwiczenia na kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja szaleje tylko mózg hehe po prostu teraz mnie przycisnęło i zgadzam sie na wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonoforeza to takie coś jak ultradźwięki tylko oprócz tego żelu daje się jeszcze żelową maść przeciwzapalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jeszcze strzelic sobie tapy do tych ćwiczeń, niech raz moje biedne zbolałe kolano sobie troche użyje ;) w mojej karcie powinno zostać odnotowane, że wykonałam 100% normy, bo u mnie to rzadkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie boli mniej, ale coraz bardziej, bo oczywiście je teraz jeszcze bardziej przeciążam, przez to, że lewe boli mnie tak bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćmi mnie cały czas, ale na szczęście ten ostry ból nie jest ciągły. mimo wszystko cały czas czuje to kolano a przecież od soboty jade na przeciwbólowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem zdesperowana, chciałam pójść w tym tygodniu, a tu moge dopiero 30 lipca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×