Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no przeciez mialam przykurcz a raczej blok kolana jak to osatnio powiedzial rehabilitant:P wszytsko jedno co to bylo grunt ze jest wyprost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po tej ostatniej artro dalej miałaś przygięte? Dziwne, przecież po zabiegu noga jest całkowicie prosta... No,tak czy inaczej gratuluję tego wyprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Megusia wytrzymuje wesele :P a mnie dzisiaj boli to drugie kolano bo wczoraj tak jakos mocno stanelam na tej nodze ze mnie rozbolalo pod rzepka i do tej pory boli :P ale da sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kcha mnie tez boli pod rzepka jak za mocno stane na noge alebo jak rpostuje kolano;/ to chyba wlasnie to wiezaldo rzepki tam jest ale pewna nie jestem bo ja mam cale spuchneite wiec nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam jest wiezadlo rzepki... no wlasnie mnie tez boli jak mocno stane i jak prostuje... tzn. teraz juz tak nie boli ale jak np. szlam dzisiaj to mnie tak chamsko zaczelo bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak wydaje ze to nic groznego :P Ja nie chce nic mowic ale wiecie ze 4 lipca ominely nas 1 urodziny naszego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze pzregapislaysmy taka okazje do swietowania;p a moj piesek tez mial wtedy urodizny eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Masz zamiar wrócić do siatkowki jak juz dojdziesz do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo juz to pislalam kilka razy an tym forum:P hehe cche wrocic ale juz chyba nie do klubu i nie wiaze ztmy jakichs wiekszych nadzieji ale tak dla rozrywki napewno bede grac zreszta lekarz mi obiecywal ze bede mogla grac i tak chyab bedzie:) a co do tych bolow naszych to mi sie wydjae ze te kolanka tak juz beda reagowac czasem bo juz nei sa pierwszje nowosci hehe moje ejszcze ma sporo problemow;/ ale powolsi jakos sobie z nimi chyba poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sobie poradzisz... bo to co najgorsze jest juz za Toba :) teraz bedzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo juz jest lepiej w sumie bo gdybym tylko lezala i siedziala caly dzien i nic nie robila z ta noga to by mnie nie boala:) ale wiaodmo chodze cwicze cos tam robie :P a kazdy niekontrolowany ruch=bol;/ ale bedzie dobrze tzreba je tylko rozruszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no tak :D Ortopeda sportowy chyba inaczej podchodzi do tego ze ktos chce cos trenowac mimo problemu jakiegos niz zwykly ortopeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to nie wiem bo ja bylam u 4 ortopedow ale kazdy byl sportowy ale napewno tak jest jak mowisz chcoiaz nie powinno byc bo sorry ale to jest nidorzeczne zebys ty nie mogla sie praktycznie ruszac przy 1 st chonro a ja z chondor i innymi uskzodzeniami mogla grac w siatke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ... :) dla mnie to jest conajmniej dziwne... bo sie dowiedzialam ze ten lekarz do ktorego teraz ide on byl chyba lekarzem sportowym (bo znalazlam wykaz ortopedow sportowych i bylo tam tez nazwisko tego lekarza) a nawet jezeli nie jest to on jest bardzo za sportem bo sam ma klub karate i jest jakims prezesem zwiazku karate czy cos takiego :D wiec mam nadzieje ze on mi powie ze bede mogla grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie czuje się śpiąca i boli mnie kolano&biodro&łokieć, no ale to prawie standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dopiero wstałam, więc na razie nie ide spać, jak zjem śniaanie to zrobie sobie kawe i może się rozbudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, przynajmniej masz to już z głowy. Ja w końcu wyjeżdżam tak więc proszę mi tu prowadzić ciekawe dyskusje, tak by było co czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy do Austrii. Sandra, a ty gdzie masz plany jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×