Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

co taka cisza? heh... juz kazdy jest praktycznie zdrowy to nie ma o czym pisac:P a wiecie co ja odwalilam... masakra juz nigdy tak nie zrobie:D wczoraj mnie noga bolala i tata powiedzial ze ma jakas niemiecka masc od kolegi zebym sobie posmarowala bo ona rozgrzewa. ale powiedzial zebym malo sobiee nalozyla... no i sobie nalozylam (moim zdaniem to bylo malo) a tak mnie palilo ze wytrzymac nie moglam... noge mialam tak czerwona jakbym conajmniej pol dnia lezala na sloncu :P i dotknac nie moglam tego... normlanie to wygladalo jak poparzenie :P to wpadlam na to zeby to zmyc... zmylam ale nadal palilo... znowu poszlam jeszcze raz umyc ta noge i nadal to samo... i final byl tego taki ze poszlam spac z mokrym recznikiem na nodze zeby to chlodzilo ale i tak nic nie dawalo i dopiero gdzie o 3 w nocy zasnelam :D :P a jeszcze w miedzy czasie sobie wsadzilam palca do oka a na palcu chyba musialam miec jakies resztki (mimo ze porzadnie umylam rece) to mnie tak pieklo oko ze myslalam ze nie wytrzymam :P a moi rodzice sie ze mnie smiali xD chociaz to bylo smieszne :D ale juz raczej tego nie uzyje... a jak uzyje to napewno wezme tego mniej :D ale noga przestala bolec XD a no i ta masc jest 100 razy mocniejsza od ben-gaya czerwonego :D xD Ben-Gay przy niej to nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam wczoraj tak wynaciągany i wyściskany łokieć, ze nie chce już żeby ktoś go dotykał :P normalnie mam traume hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D to mi cos jest nie tak w plecach jakos przy niektorych ruchach lewa reka mnie cos w plecach kuje, boli nawet nie wiem co to dokladnie :P ale da sie przezyc... :P juz teraz mysle ze rzaden bol nie jest gorszy od tego co przezylam z ta mascia :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no napewno ale to bylo jednak cos strasznego... :P a no i dzisiaj mnie oba kolana bola... ale to drugie czyli to co pierwsze bylo robione bardziej mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nowe zabiegi..mialam wreszcie ten TENS ale takie to niemile ale z drugiej strony czuc jak miesnie rpacuja wiec chyba jest skuteczny:) zostalam obklejona i mam zapalenie wiezadla rzepki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam zapalenie więzadła rzepki w dystalnym odcinku to 2 razy wylądowałam w gipsie, a leczenie tego trwało 9 miesięcy. Mam nadzieje, że u ciebie to się tak nie skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi o czyms groznym nie wspominali:) tylko wskazali czego mam unikac jakich cwiczne nie robic zalozyli odpowiednie plastry i duzo chlodzenia to ma mi pomoc:) najlepsze ze moge juz pwoli na dzien odstawiac orteze ale na noc mam zakladac:P nie wspominalm ze od pocztaku nie zakladam jej na noc bo mi niewygodnie hehe nie wiedzialam ze w nocy to koneiczne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie wyglądało zbyt różowo, ale każdy przypadek jest indywidualny, no i wtedy nie było tapów heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tam bardziej przejmuje innymi dolegliwosciami narazie:P wiezadlo zrepki to pikuś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia sluchaj mam pytanie bo ty jestes doswiadczona ze wszytkimi stawami:P wstyd sie przzynac ale mam taki amly problem od 5dni;/ boli mnie lopatka ta wystajaca kosc blizej kregoslupa..najpierw myslalam ze zle spalam ale nie ppzrechodzi;/ boli mnie prawa lopatka a jak odchyle szyje w lewa strone to bol rpomieniuje do szyji i do lokcia;/ przyczyna to albo dluugie siedzenie pzry kompie no bo niby co amm robic jak kolano niesparwane;/ albo pzreciazenie od chodzenia o kulach;/ smaruje to jakas tam mascia no i nie wiem co to??;/ szukalam w google ale nic nie odnalzalm same kontzuje a to nie kontzuja:P moglam spytac lekarza lub rehabilitanta ale nie ebde sie kompromitowac;P hehe wiec licze na twoja pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze może cię boleć szyja, a ból promieniuje do łopatki i w drugą strone do łokcia/nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też o tym myślalam:) tylko ze jak siedze to czuje bol tylko w tej lopatce a jak sie rusze to mi stamtad promieniuje;/ no coz musze przeczekac;/ wzielam ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz czegoś innego, bo ketonal podobno działa bardziej przeciwbólowo a słabo przeciwzapalnie, a przy takim przeciążeniu lepiej zadziałać jednak przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibuprom byłby lepszy, ale jak wzięłaś już ketonal to nic już nie bierz, takich leków nie można mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze mówią, żebym nie brała przeciwbólowych jeśli nie jest to niezbędne, bo te leki są szkodliwe jak sie je często bierze, a z tego co widze cały czas lecisz na ketonalu a on jest podobno jednym z najgorszych pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lece na ketonalu no ale nie bede przeciez sie zwijac z bolu jak moge polknac tabletke:) normlanie az tak duzo tabletek nie jem;/ chce sie tylko wyleczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×