Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

można zwiększyć mase kostną, ale nie wiem jak szybki jest ten przyrost, wg tej skali mam już -25%, ale mogłam jeszcze w ogóle nie osiągnąć szczytowej masy kostnej czyli tego 100%, więc sie niespecjalnie stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem zmęczona, rehabilitacja nie jest aż tak bardzo męcząca na szczęście, ale dobrze że jutro już koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięły 3 tygodnie, 2 następne miałam w planach, ale skoro pani r. mówi stop to ja stopuje hehe spróbuje jeszcze tej terapii manualnej, ale ona nie trwa tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie zawsze stosuje do tych zaleceń, które są mi na rękę :D a co do terapii to nie wiem, musze dojść do mojej obecnie zdradzanej przychodni się zapytać, co może nastąpi w przyszłym tygodniu ;) i wg prikazu pani r. mam się nie zgadzać na nikogo innego tylko na SZEFA hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef jest podobno najlepszy, już z nim kiedyś rozmawiałam o tym, miałam próbke tego ściskania i booooooollllllaaaaaaałłłłłoooooo :/ w sumie mi tam obojętne kto mi to zrobi, więc nie będę się upierać przy szefie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego ściskania? Na zachodzie wiem, że cuda robią manualnie. Trzeba by w necie fot poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapia manualna polega głównie na uciskaniu różnych miejsc albo ja mam mylne pojęcie jak to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodziło o to, że można poprostować różne rzeczy. Chyba są rożne formy terapii manualnych:) Pomogło ci to wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało mnie jeszcze bardziej, zresztą to trwało chwileczke więc nie ma co liczyć na jakiś efekt. Generalnie mam sobie darować fizykoterapie, bo miałam już sporo a efekt jest żaden, spróbować terapii manualnej w wykonaniu szefa (hehe) i od czasu do czasu strzelić sopie tapy, ale też nie za często, jak sie pogorszy to zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś, skupiła sie na łokciu i kolana poszły w kąt heheh tzn. rozmawiałyśmy też wczoraj o kolanach i stwierdziła, żebym sobie nakłuła te kaletki lekiem homeopatycznym (ja mam zamiar sterydem :P), bo to w sumie "mały pikuś" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej uważaj ze sterydami. Za młoda jesteś. Dobra, ja muszę wyjść. Może jeszcze wpadnę jak wrócę i i zostanie mi czas po zajęciu się wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i znikam bo mnie wykonczyli..a do poniedzialkuw alcznie mam ciezzzzkiieee dni nie wiem jak to wytrzymam z tym kolanem ale jakos bede musiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitanci oni mnie naparwde kiedys wykoncza;/ serca nie maja i chyba mnie tam beda tzrymac do konca zycia i jeden dzien dlzuej bo juz myslalam ze to sie ku koncowi zbliza a sie okazalo ze nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×