Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

już koniec :) chciałam dziś nawet zrobić tę terapie manualną, ale nie było tego rehabilitanta, a reszta nie umiała mi udzielić informacji hehe za to kupiłam sobie bluzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pani r. zwolniła mnie z obowiązku zabiegów, twierdząc, że i tak nic mi to nie da, co bardzo mnie cieszy, bo ich nie znosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łokieć nie pomogło nic a nic, na kolana - trudno powiedzieć, odczułam chwilową poprawe, ale miałam jeszcze NLPZ i taping, więc nie wiem co zadziałało, zresztą tak krótka poprawa nie jest warta tej ceny i czasu, bo kolana znowu mnie bolą i mam zamiar je nakłuć w sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterydem? Oba? Były już nakłuwane? Jak zabiegi nic nie dają to fakt, szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze czym, bo oprócz sterydu mają jeszcze olfen i traumeel s, ale steryd jest najskuteczniejszy :P lewe już nakłuwałam kiedyś, prawe jeszcze nie, bo w zeszłym roku jakoś przeżyłam z tą gęsią stopką, ale teraz już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziś mam spokój z tą kaletką, co prawda odczuwam ból więzadła rzepki, ale to raczej kwestia tego, że jest wiotkie i słabo trzyma rzepke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie, ale znacznie go zmniejszy :) dobrze też działa tape na przyczepy, ale jest niezbyt ekonomiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież lekarz dał ci 3 miesiące na pozbieranie się:) O kulach dalej czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wstanie całkowicie je odrzucić, raz na zawsze czy za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze w tym tygodniu sie ich pozbede:) na wlasna reke nic nie robie bo jakos nie mam ochoty an kolejny zbaieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale ci się nie dziwię:) A jak z bólem? Wycisza się czy też za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×