Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no w sumie nie ma sie co dziwic:P wakacje, ladna pogoda:P ja jeszcze jestem troche ogranicozna z tym wychodzeniem z domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem dobrze mi idzie:) mam tylko ciagle jeszcze problemy z tym wiezadlem rzepki;/ bo ta rzepka mi ucieka wrrr tzn jak jakos sobie kzrywo stane to mam wrazenie jakby mi miala wypasc;/ a jak zginam i prostuje kolano no mi pzreskakuje...taping ja trzyma dosyc tak ale jak go nie mam to targedia;/ ale rehabilitant mi tluamczyl ze jak odpowiednio wyciwczymy miesnie to zrepka wroci na swoje miejsce i oby mial racje:) zreszta czytalam w internecie ze sporo ludzi po rekeonstrukcji ma problemy z pzreskakujaca zrepka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak tobie pzreskakuje:P szkoda ze nie mozemy sobei proownac:) bo przed ekonstrukcja tez mi tam tzraskalo ale to nie bolalo i woogle bylo inne teraz boje sie np "skręcać" chodzac bo sie boje ze ta rzepka mi wypadnie!! maskaryczne uczucie;/ mam jeszcze 2tygodnie na rozcwiczenie tego miesnai a potemma sie za to lekarz wziasc jakby nie pzreszlo ale mam nadzieje ze pzrejdzie bo juz mi ladnie widac zarys miesnia czworofglowego;) zgiecie nie wiem w piatek mi zmierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle jakieś problemy z tymi kopytkami :/ ja sobie wlaśnie wyhodowałam 3 entezopatie, już ledwo prostuje kolano bo tak mnie ciągnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najgorsze jest to ze pzreciez sie leczymy:P mowili mi z epo rekonstrukcji bedzie super:P a tu sie rzepka odzywa bo sa slabe miesnie;/ masakra:/ ale szczerze mowiac to ja juz i tak jestem dobrej mysli bo w sorku kolana mam juz w sumei wsytzko zrobione teraz tylko dokoncyzc rehabilitacje i bede normalnie funkcjonowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo dopiero dziś miał wrócić ten rehabilitant, a dziś nie chce mi sie iść, bo boli mnie głowa :/ pewnie w tym tygodniu się już nie zmobilizuje, ale przecież manualna mi nie ucieknie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powinna:D:D:D Z drugiej strony, jak ma pomóc, to chyba im szybciej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazała mi zrobic na łokieć, ale jak dojde to zapytam kogoś bardziej kompetentnego w tej materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, czy dojdziesz:D:D:D Może lepiej nie zwlekaj:) A dlaczego z kolanami gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zrobiła mi się trzecia entezopatia, a pozostałe 2 wróciły do pierwotnego stanu bólowego :( nie dość że przez ten miesiąc mi sie nie poprawiło, to jeszcze wyhodowałam nową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia - symetryczna do tej w lewym kolanie na m. półbłoniastym, zrobiła się chyba od tak, bo przecież nic takiego nie robie i nie chodze już na aerobik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar, ale tez nie wiem czy dojde, bo już mi sie po prostu nie chce, ale z drugiej strony jak nie zrobie tego teraz to będę musiała czekać aż do września, bo przecież nie będą specjalnie dla mnie ściągać drugiego lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden nakłuwa a drugi kontroluje na USG, dlatego ostatnio mi tego nie zrobił, bo był sam. Tak jest bezpieczniej i dużo bardziej precyzyjnie, ale sądze, że sam też dałby rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi się to jakoś szczególnie skomplikowane, ale jest zabawnie, bo oni tak sobie słodzą przy tym heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy to są świetni i jak im dobrze idzie, czysty perfekcjonizm hehe jak się tego słucha to naprawde jest śmiesznie :) wtedy nakłuwali mi tylko jedną rzecz a ja już nie mogłam, bo tak mi sie chciało śmiać, a teraz mam 3, więc może być ciężko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sie dzieli te zastrzyki, ale na pewno nie jeden na każdą kaletke, bo w końcu one są małe :) nawet na łokiec nie schodzi cała ampułka. Mózgi się znają, więc będą wiedzieć co zrobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×