Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No juz tak kiedys patrzyłam czy ona czasem krzywa nie jest:P Ale wiesz jak to jest człowiek. Sie przypatruje to widzi rózne rzeczy:P Może faktycznie ćwiczenia cos by tu pomogły... Spróbuje:D Zaszkodzić mi raczej nie zaszkodzi:P Musiałabym się dowiedziec czy u mnie w mieście mozliwy jest taping. Może bym tego sprobowała. Chociaż najpierw chyba lepiej byłoby iśc do lekarza:P No nic ja tymczasem uciekam. Bedę jakoś wieczorem może. Papa:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykonałam tylko 50% planu, bo zrobili mi tylko jedną nogę, druga za miesiąc :/ w sumie to nawet tych 2 rzeczy na raz mi nie chcieli nakłuć, ale się uparłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nakłuwając mi 4 rzeczy musieliby zużyć 2 ampułki, a to niby za dużo :/ a 2 mam nakłute tylko dlatego, że się wykłóciłam, że ostatnio mi obiecał nakłuć 2 i nie mam zamiaru tego hodować w nieskończoność, więc strzały były tylko z połowy ampułki :P jakbym sie chciała nakłuwać pojedynczo to do listopada by mi zeszło, a w międzyczasie mogłabym sie przecież jeszcze czegoś dorobić tak jak przez ten miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bierzecie na nocne bole?? bo jak wezme ketonal to ok 2-3 nad ranem on juz nie dziala;/ macie cos lepszego??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mnie jeszcze boli, ale to normalne, że po nakłuciu boli jeszcze 2-3 dni, jutro już powinno być dobrze :) mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak z łokciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie decyduje na ketonal jak nie moge spać z bólu, łamie się zwykle gdzieś koło 1, bo najpierw naiwnie smaruje się maścią, jak zacznie działać zasypiam koło 2 i mam spokój do rana :) to w sumie jedyny lek, który działa na mnie przeciwbólowo, innych nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozostaje mi dalej meczyc sie;/ bo samrowac sie nie moge;/ bo mam taping a po tych bliznach tez nie chce sie smarowac bo starsznie wrazliwe jeszcze sa;/ ale kurcze nie bolalo mnie to tak zaraz po zabiegu a teraz zaczelo..bezsesnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chosby Prel blue by mi pomogl ale mam tak oplastrowane kolano ze nawet on sie nigdzie nie zmiesci;/ jak odkleje plaster to znowu mi rzepka bedzie haczyc o kosc i tak sie koleczko zamyka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dzisiaj dwa miechy od artroskopii mijaja i powiem Wam ze nareszcie po 3 latach moge powiedziec ze jest poprawa :) co prawda dzisiaj mnie oba kolana troche bola jakos dziwnie i jeszcze kostka ale to napewno chwilowe... a i po zastrzykach poprawy nie czuje tylko po samej artroskopii... ale najwazniejsze ze jest jakas poprawa... nareszcie bede mogla lekarzowi powiedziec ze jest lepiej a nie tylko ze nic nie pomoglo :P hehe... ciekawa jestem co powie lekarz jak mu powiem ze jest lepiej... jeszcze nigdy nie bylam w takiej sytuacji :D ale jestem bardzo szczesliwa zee jest poprawa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha to masz szczescie nie ma co:) gartulacje:) ja musze powiedziec, ze powoli odczuwam powracajace objawy sprzed artrokopii i az drże ze starchu o co chodzi:(( przeciez to nienormlane naprawili mi kolano i powinno byc dobrze a tu objawy mi wracaja:(( moze jest jeszcze za wczesnie na definitywna poprawe..mam nadzieje bo ja sie chyba zalamie jak dalej mnie bedzie bolec:(( zgiecie mam coraz wieksze, wyprost jest, czworoglowy coraz bardziej widoczny...troche problemow z rzepka ale to pikus mimo wsyztko powinno byc dobrze!! a ja czuje ze wszytko wraca:(( zwlaszcza ten bol w dole podkolanowym:(( w tym tygodniu mam niby ostatnia wizyte u ortopedy...chyba sie nie przyznam ze cos jest nie tak tylko cierpliwie poczekam najwyzej zapisze sie za pare mieisacy na wizyte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu powiedziala moze takto Ci powie czy to normalne czy nie ... No u mnie spowrotem tez wraca to uczucie blokowania tak jak na poczatku mialam jak tak mi sie zaczelo robilo... ale co tam... To chyba nie dobrze ze Cie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro w kolanie wszytko juz jest naparwione( prawie) no to nie powinno bolec potraktuje mnie jak wariatke;/ a pozatym jak powiem ze boli to pewnie akzde znowu przyjsc i bede tam chodzic do konca zycia:(;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Cie rozumiem... ja tez mialam powiedziec lekarzowi o tym ze mi sie cos rusza i blokuje ale chyba mu nie powiem bo tam nei ma co sie ruszac... no to moze poczekaj zobaczysz czy moze pozniej sie cos poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, musisz czekać. Niewykluczone, że dopiero za parę miesięcy będzie zadowalająco. Mi lekarz powiedział miesiąc, a pozbierałam się całkowicie po 6. Mi się wydaje, że niedobrze, że dalej masz to przyparcie. Jakby nie było, to powoduje chondro, a to ból. Staw źle chodzi, więc chyba nie ma cudów by nic nie bolało mając przyparcie. Z drugiej strony, noga jest bardzo słaba, więc też nie ma co od razu liczyć na cud. Jak na moje doświadczenia będziesz potrzebowała jeszcze długich miesięcy leczenia. Jak będziesz u lekarza to powiedz co cię niepokoi. Po co czekać ileś miesięcy na kolejną wizytę. No i niestety wszystkie musimy się pogodzić z faktem, że nasze kolana nie będą nigdy jak zdrowe:( No ale prawie dobrze musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dokladnie taki mam zamiar:) jak mi nie minie do konca roku to pojde do niego jeszcze raz...ale mam nadzieje ze nie bede musiala...zobacze tez jak noga sie bedzie zachowywac podczas gry w siatke i potem cos postanowie...ale masakra ze znowu to sie wszytsko wraca jednym slowem bezsensownie cierpilama teraz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego ci się czyta w necie i po opinii innych ludzi, osobiście zauważyłam, że jakieś 80% osób czuje pogorszenie po artro. Naprawdę mało kto jest zadowolony. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rehabilitantka powiedziala ze im wiecej razy kolano jest "przegrzebane" tym gorzej moze rzeczywiscie cos w tym jest ze jak sie ponarusza wszytkie struktury to one juz do siebie nie wracaja;/ ja w sumie nie czuje pogorszenia ale nie ma lepiej...bo ja pzreciez mimo zerwanego wiezadla wcale nie odczuwalam niestabilnosci!! a oni mi je naparwili i dobrze tylko szkoda ze to nie pomoglo;/ z ta rzepka to tez nie wiem czy ona jest powodem;/ boli mnie dol podkolanowy rzepka jest z przodu pzreciez;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a pod kolanem boli cię z przodu czy z tyłu? Dajesz już radę chodzić całkowicie bez kul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodze bez kul:) troche kuleje jeszcze ale juz chodze sama:) dół podkolanowy jest z tyłu chyba:P w każdym razie mnie własnie boli ztyłukolana i promieniuje na udo:/ mozliwe ze zle nazwalam to miejsce dolem podkolanowym bo z anatomia kolana to jakos nie jestem obeznana a chyba juz powinnam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kulej, bo możesz sobie uszkodzić staw biodrowy od złego przeciążenia. To z tyłu może boli od mięśnia? A co mówią rehabilitanci na ból w tym miejscu? Boli w tym miejscu tylko? Jak inne miejsca? Na wizycie najlepiej wszystko powiedz lekarzowi. Po co żyć w niepewności.:) Z drugiej strony, nie minęło aż tak dużo czasu od twojej artro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten bol z tylu nic nie mowia bo nikt jeszcze o nim nie wie...mialam go pzred artrokopia i lekarz mi powiedzial ze to zapewne od pzrerosnietej w tym meijscu maziowki ale to juz mi usuneli wiec nie wiem...zaczelo mnie to spowrotem bolec gdzie ok soboty/niedzieli....boli mnie jeszcze to nieszczesne wiezadlo rzepki i z boku rzepki hmm o ile dobrze pamietam to jakis troczek ale nie jestem pewna tej nazwy;/ mozliwe ze to z tylu to od miesnia daltego zaczelam cwiczyc intensywniej dwuglowy uda ...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj, żę bardzo mało czasu upłynęło od zabiegu, zwłaszcza, że tyle rzeczy ci naprawili.:) Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ja wiem ze trzeba czekac i wszytko rozmie ale jak poczulam ten bol co przed artro to mi sie odechcialo wszystkiego...mam nadzieje ze nie poszla cala praca na marne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×