Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Snadra, nie widać ,że zdrowie najważniejsze:D Ale też wszytko inne ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ty coś poradzisz na moje nogi:P Oprócz oczywiście wizyty u lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety raczej nic nie poradze, bo na swoje wykręcające się nawet na równym podłożu też nie znalazłam sposobu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to było wkurzające to było jako tako:D Ale teraz to oprócz tego że jest wkurzające to jeszcze boli. i kostka i ta rzepka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rzepke też nic nie poradze, bo walcze ze swoją bezskutecznie, a od tygodnia ledwo jestem w stanie wchodzić po schodach, bo tak boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no zbita, ale co zrobić :P może trafisz na jakiegoś rozsądnego lekarza, który będzie wiedział co z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie w mieście raczej nie mam wielkiego wyboru Sprawdze to USG i wtedy zdecvyduje. Jak nie masją to poszukam chyba kogoś z poza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może poszukaj w Opolu, to chyba niedaleko? A w ostateczności masz jeszcze wrocław, tam to już na pewno jest duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No we Wrocławiu napewno ale z tego co słyszłaam to tam służba zdrowia nie jest najlepsza:P Poza tym kolejki tam będą ogromne a prywatnie to tak sobie wołają że oho:P Ja już to raczej będę w Opole celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie na www.znanylekarz.pl przynajmniej można sobie poczytać opinie innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zaraz popatrze:D Kurcze te wszystkie prywatne gabinety powinny mieć swoje strony internetowe i tam powinno być wszystko napisane:P Co można zrobić na miejscu itd:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia niekotre maja:) te do ktorych ja chodze i chodzilam maja wszytsko opisane niekotre nawet z cennikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet przychodnie nie maja:P popatrze jeszcze w Opolu może tam ktoś ma ale tu chyba całe woj. takie zacofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×