Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Masakra. Znowu się zdenerwowałam. Byłam dzisiaj zrobić rtg i pojechałam do tego szpitala w którym się leczę i powiedzieli mi że nie mogą mi zrobić rtg bo na skierowaniu nie ma napisane że to u nich ma być zrobione. Bardzo długo czekałam na to żeby mi powiedziano gdzie mam jechać zrobić ten rtg aż w końcu dowiedziałam się gdzie mam jechać i pojechałam. Tam powiedzieli mi że można zrobić rtg ale są terminy ;o;o i termin rtg mam wyznaczony na środę. Pamiętam że kiedyś ze skierowaniem mogłam pójść gdzie chciałam a teraz jakieś dziwne zasady mają. Ale przy okazji skserowałam swoją kartę choroby ale ciężko jest się doczytać. Mogę tylko pojedyncze linijki niektóre przeczytać. Dowiedziałam się z tej karty jedynie że w październiku wg lekarza miałam bóle w okolicy przyczepu mięśnia obszernego bocznego. Ale najbardziej by mi zależało na doczytaniu się tego co ostatnio pisał a nie mogę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś? Kacha, po co znowu rtg kolan? Nie pozwól się tyle prześwietlać w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla lekarza to bardzo dawno, nikt nawet nie będzie chciał rzucić okiem na takie stare zdjęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie bez zmian, przyjechałam sobie ostatnio troche gęsie stopki, ale jeszcze się jakoś trzymają heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. było dużo skakania na aerobiku i doznałam kryzysu gęsiostopkowego ;) ale na szczęście przestało mnie już kłuć pod rzepką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reumatologa mam za tydzień w poniedziałek. A ortopede za dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mamy tam takie "kółko wzajemnej adoracji" i wymyślamy różne "ćwiczenia", które niekoniecznie mają wiele wspólnego z rehabilitacją albo siedzimy i nie robimy nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z powodu tego 'kółka' mieliby Cie wyrzucić? Czy z tego że ćwiczenia niekoniecznie związane z rehabilitacją:d Bo chyba nie łapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiadomo, że nikt mnie stamtąd nie wyrzuci, ale wszyscy się śmieją, że za nas powinien być specjalny dodatek motywacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko nie zaczęli nas podwójnie kasować w ramach tego dodatku motywacyjnego za prace w szkodliwych warunkach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie jakos boli dosyc mocno bo rano siedzialam ze zgieta noga i to tak dosyc mocno zgieta i mnie zaczelo bolec kolano... a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×