Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ciekawe dlaczego istnieje przekonanie, że chondro nie boli, pewnie twierdzą tak ci, którzy tego nie mają heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Megusia, nawet lekarze co niektórzy tak twierdzą. Inna sprawa, że najedzony głodnego nie zrozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrażenie, że moi też tak sądzą, bo mam chrząstke w rozsypce, stan zapalny i przerost błony maziowej a oni się zastanawiają dlaczego mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w obu, a boli mnie tylko jedno, a nie mam innych uszkodzeń mechanicznych typu np. łąkotka, więc raczej boli mnie od chondro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przy stopniu I i II bołało tylko po bardzo dużym wysiłku, np: 3 dni po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem boli każdy stopień, bo jednak ludzie skarżą się na ból nawet przy I stopniu, tylko każdy z nas ma inny próg bólowy i inaczej to odczuwa. Mam tydzień wolnego od ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałam się czy moge sobie zrobić tydzień wolnego i dostałam pozwolenie hehe Zresztą znudził mi się już ten zestaw, a moje \"guru\" wyjeżdża i będzie dopiero we wtorek, więc akurat wychodzi mi tydzień luzu, potem dostane nowy zestaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie pamietam kiedy ostatnio bylam na rehab....zapuscilam sie;p ciekawe czy kacha juz cos wiecej wie:) moja siostra wczoraj dolaczyla do grona polamancow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlamany obojczyk i cos tam zbarkiem miala operacje ale dokladnie nie wiem co jej jest wiem ze ma sruby i druty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie;/ chyba dobrzse ja poskladali bo jak sie okazalo ze trzeba operwoac to ja mama zabrala do innego szpitla tzn mam nadzieje ze dobrze i ze jej sie to pozrasta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle te złamania składanie operacyjnie goją się dużo szybciej i lepiej, więc na pewno będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle... Jak ja wyleczę kolano to też muszę pójść z barkiem :P Ale to głupio będzie jak ja mu powiem jak to się stało że mnie się tak zrobiło. :P Stwierdzi że na prawdę jestem jakimś dziwnym przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz od razu leczyć kolan i barku? Biorąc pod uwage fakt ile czekasz na każdą wizyte zajmie ci to wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie wiem... :P Bo z tego co się orientuje to można w jednym czasie tylko jedną rzecz leczyć ... :D Bo nfz nie chce płacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że tak jest w leczeniu szpitalnym, co jest absurdem, ale chyba w poradni można leczyć więcej niż jedno schorzenie, bo np. internista może kogoś leczyć jednocześnie na nadciśnienie i na cukrzyce. Tylko na bark musiałabyś mieć osobne skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Może i masz racje... :P To jest bardzo głupie bo jak ktoś jest po wypadku to ma sobie wybrać jaką cześć ciała ma leczyć? Taki reumatolog tez leczy kilka stawow na raz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zapytać, ja nie mam takiego problemu, więc nigdy się nad tym nie zastanawiałam, lecze wszystko na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze :) bo to oznacza ze raczej nie mam zadnego rzs :) a to zesztywnienie to nie wiem skad ale teraz juz mnie to malo interesuje :) mam wizyte na lipiec bo musze miec ta jonoforeze a zresztą i tak nie ma wczesniejszego terminu... :P I tak mysle czy w ogole jeszcze do niej isc ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×