Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Właśnie, jak tam łokieć. Dawno nic nie pisałaś na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łokieć zwykle daje mi żyć, już się przyzwyczaiłam do tego bólu, ale czasem jak mnie dopadnie to nie moge ruszyć ręką. Do tego drugi łokieć też boli i też jest to niby łokieć tenisisty, ale nic z tym nie robie, bo mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze to jeszcze nie ma ;) Ciekawe co powie mózg jak mu wyskocze z drugim tenisistą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote, troche mi sie nie chce, ale w końcu musze sie dowiedzieć jakie mam perspektywy i ile pociągne jeszcze na tych kolanach bez robienia czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykluczam, że w przyszłości mnie przyciśnie i jednak będę musiała, na razie ortopeda u którego byłam ostatnio odradzał mi artro, zastrzyki zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to się najprawdopodobniej skończy i to nie są moje słowa, tylko mojej lekarki, która też ma problemy z kolanami i widze, że niespecjalnie się łudzi możliwością poprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Ale ona jest też specjalistą balneologii i medycyny fizykalnej, więc może się troche lepiej na tym zna niż przeciętny internista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sobie nie potrafi pomóc, to mi chyba za bardzo też nie ma co doradzić, ale przynajmniej jak dla mnie jest wiarygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jeszcze co powie ortopeda, chociaż nie wiem co tu jeszcze można powiedzieć, bo w chwili obecnej sytuacja wydaje mi się być bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem przekonana, że artro to dobry pomysł, cała moja praca poszłaby na marne. Ciekawe jak tam to rtg Kachy, nic się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opis pewnie jest już dawno, tylko to zdjęcia miała chyba oglądnąć p. reumatolog. Ciekawi mnie ta jej diagnoza, bo w końcu RZS cechuje się rozrostem błony maziowej, a to przecież byłoby widać w czasie artro, nie mówiąc już o obrzękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×