Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

w ogóle jeszcze też przed zobaczeniem tych wyników powiedział coś o ostatniej artroskopii ale nie wiem o mu chodziło bo studentka mu przerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze by było.. najbardziej ucieszyłabym się z MRI ale żeby dostać skierowanie to trzeba też się nalatać z resztą po skierowanie na USG też tyle że prywatnie nie jest to aż tak duży wydatek jak na MRI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. wiesz co, to ja już wolę wytrzymać niż jechać na śląsk :P (jeżeli dobrze pamiętam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak.. pisałaś przypomniało mi się ..:D heh .. :D no to rzeczywiście nie długo.. zleci szybko :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a potem są wakacje, więc możemy sie rozminąć z doktorkiem, może tak do września się wyrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak dobrze pójdzie to może się wyrobisz do września.. ja mam nadzieje że mój lekarz będzie 27 maja bo jak nie to się zdenerwuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to przez pogode. Mi się wydaje że prędzej to rzepka. Takie dziwne uczucie nawet nie umiem opisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakłute kolano wreszcie troche lepiej, tzn. wróciło do stanu sprzed, bo przez ostatni tydzień nieźle dawało mi w kość i w ogóle żałowałam, że dałam się namówić na grzebanie w nim. A reszta tak sobie, w sumie nieźle, na niektóre rzeczy po prostu przestałam już zwracać uwage hehehe A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym kiedyś osiągnąć taki stan :) Ale niestety pewne rzeczy stoją mi na przeszkodzie i są ponoć nie do wyeliminowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ostatnio dowiedziałam się, że rzepki też nie ustabilizuje i moja motywacja do ćwiczeń drastycznie spadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×