Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

aha.. czyli żadna rehabilitacja nie może tego jakoś zmienić? Bo dziwne było dla mnie to że kazał jej tylko smarować maścią przeciwbólową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ćwiczyć czworogłowy w celu uniknięcia podwichnięć/zwichnięć rzepki, bo to niestety predysponuje do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam chodzić na rehab. i znowu jest źle, tak więc niestety trzeba wrócić do ćwiczeń :/ zrobiłam wczoraj rezonans, ale wynik będzie dopiero w przyszłym tygodniu, mam nadzieje że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ty sie znasz na biodrach mam pytanko bol obu bioder w okolicy gdzie ta kosc udowa wchodzi do stawu. przy skretach tulowia, po dlugim siedzeniu, podczas kucania i sklonow zwlaszcza skretnych. Wiesz moze co to moze byc?? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh dodam ze dotyczy to ososby 20letniej ktora nie uprawia zadnych sportow i nie miala zadnego urazu wiec nie wiem co to moze byc..a do lekarza nie chce isc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem, ale rzadko ból okolicy biodra związany jest z dysfunkcją samego stawu, chociaż oczywiście tego nie można wykluczyć. Może problem tkwi w tkankach miękkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam pojecia wiem tylko tyle co ci napisalam...z tego co wiem ta osoba nie ma zadnych problemow zdrowotnych...nie chce isc do lekarza mam nadzieje ze nic zlego z tego nie bedzie;/ ale dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo tak, ale nie wiem czy to dobrze, bo na drzwiach była kartka, że jest awaria i wszystkim odwołali badanie, a do mnie zadzwonili czy mogłabym przyjechać wcześniej :/ Jest to dla mnie co najmniej dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają mi przysłać do domu, bo nie chce mi sie tam specjalnie jechać, tak to mogłabym go odebrać jutro. Teraz się zastanawiam czy coś tam w ogóle wyjdzie skoro mają niesprawny aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic zobaczymy. Jakbym wiedziała jaka jest sytuacja, to poczekałabym na ten pierwotny termin, ale nie mówili nic na temat awarii, więc myślałam, że ktoś po prostu zrezygnował i zrobiło się miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie też nic. Mam mały problem z udem, który nie chce minąć, a wręcz jest coraz gorzej. Już mnie to zaczyna denerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie cały bok poniżej biodra, tak mniej więcej do połowy uda i zamiast być lepiej (trwa to już chyba z 3 tygodnie) to jest coraz gorzej. Zrezygnowałam nawet z aerobiku, żeby nie drażić tego, ale poprawy brak :/ A zrobiłam to oczywiście na aerobiku heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie poradze na to, że na zastępstwo przyszła instruktorka, która prowadzi troche ostrzejsze zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za parę lat nie będziesz tak myśleć... A z MRI idziesz do mózga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się pokazać z wynikiem, ale się zastanawiam czy iść do niego czy poszukać sobie kogoś innego. W sumie to zależy co wyjdzie, bo jak nie będzie dramatu to może foch mi się zmniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi kasy, żeby płacić 2 razy za to samo, zwłaszcza że musze iść jeszcze z tym do reumatologa. Aż takim burżujem nie jestem, żeby sie tak po doktorkach rozbijać bez potrzeby hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×