Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hej wszystkim:) kurcze ale się stresuję... Jutro jadę do szpitala i mi wszystko chyba już powiedzą;/ Od kilku dni weszedł mi taki dziwny ból w kolano... trwa kilka sekund, może 3,4 ale tak boli... jakby ktoś mi je skrzybał;/ masakra;/ będę pisać jak się dowiem wszystkiego:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karsia, na pewno trudno się nie martwić, ale mimo wszystko postaraj się i daj nam koniecznie znak co tam wymyślili. A w którym miejscu masz te ataki bólu kolana i w którym? Tym operowanym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wcześniej widziałam tylko zapisane prawie 2 strony (nie bylo mnie w domu 3 godziny;p) a coś napisać mogłam napisać dopiero o 1:D Karsia trzymaj się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w szpitalu, ale i tak nie robią go tego samego dnia, więc może sie załapie na poniedziałek. hehe nawet nie wiedziałam, że to niedziela ;) w ogóle tyle ludzi było na izbie przyjęć, straszny ruch mają na tej ortopedii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że jednak nie będę musiała pójść na ten zabieg, nie chce tam znowu siedzieć w tych kilometrowych kolejkach :/ zrobiłam postęp i umówiłam sie do reumatologa na środe, jutro musze tylko zrobić badania, no bo z czymś musze odwiedzić panią doktor :P mam nadzieje, że wszystko wyjdzie ok i będę to miała wreszcie z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia może nie będzie tak źle:) No to teraz będziemy czekać na wieści jakie przekaże Ci pan/pani reumatolog:D Ja już od czwartku zaczynam fizykoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja najbardziej lubie jak mi ortopeda daje zalecenia typu: doraźnie fizykoterapia jak będziesz mieć czas, ale nie mówi jakie zabiegi mam sobie wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciekawe jaki ci sie trafi towarzysz niedoli, bo ze mną ćwiczył taki starszy pani i bez przerwy nawijał mi na co choruje, ile miał operacji i jakie leki bierze w związku z zapaleniem gęsiej stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak wrocilam ze szkoly i powiedzialam kolejny raz ze mnie kolana bola to moja mama stwierdzila ze oblozy mnie cala kapusta na noc :P Ale mowie serio ze mnie strasznie bola kolana, w szkole wytrzymac nie moglam :/ A mi jeszcze zostaly dwa zastrzyki czyli jeszcze jutro i w piatek i bede miala spokoj :) Mam nadzieje ze lekarz mi nie da kolejnych zastrzykow, moga byc dostawowe ale nie domiesniowe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze nie bedzie tak zle bo jak tam bylam to widizalam tylko mlodych ludzi i tow dodatku glownie facetow:DP w koncu to sport-klinika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat mam zabiegi zapisane... Czy ja dobrze pamiętam, że Karsia już dzisiaj powinna mieć te wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) poczytaj poprzednie posty :P:P Ciekawe czy dzisiaj napisze :) Ciekawe co jej powiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia chyba nie:) bo ten lekarz nic o tym nie mowil:) z tego co mowil wynikalo ze rzepka wroci na swoje meijsce jak miesnie beda w porzadku:) a pozatym nie wiem czy mozna to zrobic za jednym razem z szyciem lekotki bo po tym jest chyba inna rehabilitacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wpadnie chociaż na chwilę żeby powiedzieć czego się dowiedziała. Sandra a jak Tobie idą ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robie codziennie ale troche mniej niz zalecono bo znowu mi puchnie tokolano chyab znowu sie sbiera woda;/ zreszta na zaleceniu pisze zeby rehabilitacja pzred planowanym zabiegiem operacyjnym byla oszczedna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to jak pisze że oszczędna to niech będzie oszczędna:D ja się nie zastosowałam do zalecień lekarza:p Na rowerze jeździłam 2 razy ale to dlatego że nie miałam innego wyjścia a na basenie nie pokazałam się jeszcze ani razu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zalezony basen:D ale nie mgoe plywac zabka:P bardzo sie ciesze bo wstep na basen jest drogi u nas i mama nie chciala mi zawsze dawac a teraz mi karnet kupila:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×