Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a to jak Ci dotykal i gdzie ze stwierdzil ze to łąkotka ?? Megusia to bedziesz razem ze mna i z Karsia swietowala artroskopie tylko ze Ty rok a my pol i my dokladnie to 18 pazdziernika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czyli wtedy wszystko było ok z kolanem, a teraz nie? Bo już nie kumam. Sandra, czyli dalsze szycie łąkotki teraz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z boku kolana bardziej z tylu od wewnetzrnej strony ale on mi strasznie dlugo badal to kolano i wyginal je we wszytkie strony i zgniatal naciskal przyciskal.. na tej karcie pisze jakie odruchy cyz tam testey mi robil ale nie chce mi sie po nia isc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokońca było ok, bo \"rzepka walnięta\" i jakiś problem z maziówką w bruździe międzykłykciowej, ale nigdy sie do końca nie dowiedziałam, bo lekarze to są naprawde pierwszorzędni ściemniacze heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter lekarz mi powiedzial ze jak sie bedzie dalo to mi ja zszyja ale jak nie bedzie sie dalo to ja usuna calkowice;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, no a na wypisie nie masz dokładnego opisu???? A przez ten rok jakieś nowości się rozwinęły w tym kolanie czy tak jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypisie mam skutki skręcenia, zwichnięcia, naderwania kończyny dolnej. stan po przebytym skręceniu stawu kolanowego lewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak brałam zaświadczenie na uczelnie to mi wypisał z karty czyli tych swoich hieroglifów: zespół bólowy obu stawów kolanowych, podwichanie się rzepek i chondromalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma większy zakres ruchu niż standardowe kolano przez to strzela i przeskakuje. czasem jak sie obracam to kolao mi zostaje, potem przeskok i jest ok. podobno może to skutkować częstymi skręceniami, ale póki co nic mi sie nie przytrafiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe akurat tam gdzie Ty sandra napisalas to mi tam w tym miejscu sie wlasnie takt jakby zacina i boli przy tym zacinaniu ale sie nie martwie bo to nie moze byc lakotka... nawet nie dopuszczam do siebie takiej mysli :P To ten Twoj lekarz jest dobry jak to zbadal przez dotyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie bada przez dotyk właśnie, robi tzw. testy łąkotkowe. u mnie w szpitalu doszukali sie na tej podstawie cech pęknięcia tylnego rogu łąkotki hehehe a chondro nie wiem skąd wytrzasnął hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ja sie przekręcam tułowiem, a kolano się nie przekręca razem ze mną, potem przeskakuje i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie kierowal sie tylko dotykiem:P napewno bral tez pod uwage moje wyniki i wypis po artro.. poki co zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie a co bedzie dalej zobaczymy:) tez mi cos pzreskakuje jak stoje prosto i sie obracam do tylu zeby np po cos siegnac ale wine zwalaja na elkotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nawet nie wiedzialam ze tak mozna stwierdzic uszkodzona lakotke :P To fajne Megusia masz kolana :D:D nie chcialabym miec tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie też przesuwa sie do przodu jak się schylam do zawiązania butów, wtedy z kolei słychac takie głuche puknięcia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, przecież przy skręcie tułowia kolano chyba nie może się przesunąć? Normalnie zgłupiałam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten sposob tez mi przeskakuje tzn. raczej bardziej czuje tak jakby przy staniu na wyprostowanej nodze to tak jakbym umiala ruszac koscia udowa ale raczej bardziej mi przeskakuje cos niz sie rusza chociaz tez troche tak jakbym umiala ruszac... pewnei mnie nie zrozumiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem może, bo jak chcesz sie obrócić to sie obracasz cała razem z nogami, a u mnie często to kolano sie obraca z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, istotne:) Właśnie obróciłam tułów stojąc, ale moje całe nogi nie drgnęły. Jestem kosmitką czy nie o tym samym mówimy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o sytuacje kiedy obracasz się z przodu do tyłu albo skręcasz w którąkolwiek strone wtedy siłą rzeczy kolano zmienia położenie, u mnie wtedy wydaje super odgłosy i przeskakuje wewnętrznie ;) rehabilitantka określiła to mianem \"zostawania kolana\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się obracam z przodu?? Stoję prosto i skręcam tułów, czyli od pasa do góry.Wtedy nogi się nie ruszają przecież wcale. Opisz dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×