Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale teraz jak tylko raz pojedziesz, to chyba będzie lepiej, co? Ile ci w ogóle dojazd zajmuje? Czemu na łacinę musisz chodzić? Idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojazd zajmuje mi jakieś 3 godziny pociągiem + 20 minut autobusem katowice-sosnowiec. a na łacine musze chodzić, bo trzeba mieć 100% obecności, kobieta nie uznaje zwolnień i trzeba wszystko odrabiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg, bo \"jak dostąd nie przeszło, to raczej już nie przejdzie\", zaplastrowałam sobie rękę i zrobiłam usg kolana: płyn i poszerzenie kaletki maziowej :/ to sie chyba nigdy nie skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dowiedziałam się jeszcze, że jestem strasznie uparta i do wszystkiego mnie trzeba zmuszać :P ale termin na ten zabieg będzie dopiero gdzieś na marzec (podobno), więc mam jeszcze dużo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście masz dużo czasu:) A to Ci się szykuje zabieg na łokieć tak? A wiesz co mają Ci tam robić? I na czym polega to rozszerzenie czegoś tam?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają mi odciąć przyczep mięśniowy, zedrzeć warstwe korową kości, nawiercić pare otworów w kości i przeszyć ten przyczep w inne miejsce. a poszerzenie kaletki polega na tym, że w wyniku stanu zapalnego staje sie troche większa niż normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam nowe tabsy o nazwie aulin i mam je zażywać przez 3 dni, a potem doraźnie w razie silnegp bólu. pani proponowała mi dziś oklejenie kolana plastrami, ale na razie sie nie zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz pierwsza osoba dostala skierowanie na ciecie :P ciekawe kto nastepny... pewnie Karsia albo Hinter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam żadnego terminu, tylko lekarz mówil, że pewnie najbliższy wolny będzie gdzieś w marcu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja;p Wkurza mnie to, że jeżeli chcesz mieć 90%pewność że będzie szybko i dobrze to tylko prywatnie wszystko załatwisz... Brak wolnych terminów na fundusz, ale prywatnie zawsze się jakiś termin znajdzie... A Karsi jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnieta bo caly dzien robilam plakat na biologie ale efekt koncowy super... :P tylko ze swistak przezemnie narysowany ma cos z bobra :P ale reszta ok:) A nogi mi wysiadaja od samego rana... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, do marca to się tyle może zmienić, że nie ma co myśleć o zabiegu, póki co. Aulin jak dla mnie to dziadostwo, jeżeli chodzi o kolano, zero reakcji przeciwbólowej. Za to na bóle brzucha działa natychmiastowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie tak naprawde żadne nie działają, a to już chyba 9 rodzaj ;) wiem, że do marca dużo się może zmienić (na lepsze lub gorsze :P), dlatego w razie czego zawsze moge zrezygnować z \"rezerwacji\" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to tak jak wszystkie moje leki i masci :P tez sa dziadowskie :) Dzisiaj gralam w pilke i nogi wysiadaja strasznie przy kazdym moim ruchu ale i tak pilki nie odstawie :) sport to wkoncu zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na kolano po artroskopii i tylko jak ide do szkoly bo czesto jest tak ze gram w pilke i jak sie przewroce to mnie blizny i te miejsca wkolo bola... a takto nie nosze bo mi przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak: Pisalam na gg z Karsią no i powiedziala zebym was wszystkich pozdrowila wiec pozdrawiam :) jeszcze nie wie co z ta noga bo rezonansu nie opisali bo nie wiedza co to i w poniedzialek jedzie do piekar bo tam maja jakis tam oddzial i maja jej opisac to wszystko... Miejmy nadzieje ze to nic powaznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miejmy nadzieję:) Podziękuje jej za pozdrowienia i również ją pozdrów:) No i oczywiście dzięki, że napisałaś co tam u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie ma za co to moj obowiazek nie no sama mnie prosila zeby cos tam wam napisala :) A jak tam Julcia Twoja noga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×