Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Na zdjęciach tylko większe zmiany widać. A co teraz zamierzasz? Miałaś to usg obu kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam tylko jednego... w ogole dziwne ze takie dolegliwosci co ja mam to tylko od chondro :/ ja nikomu nie zycze nawet najwiekszemu wrogowi takiego bolu... Mama miala zadzwonic do tego rehabilitanta jak juz beda wyniki i wtedy sie ustali co dalej... jedno jest pewne ze napewno nadal bede chodzila do matki polki do poradni ortopedycznej i do tego rehabilitanta... moze cos innego moj ortopeda podejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzial bo nawet mi badal tamta noge i ta zreszta tez :) tzn. tylko patrzyl jak sie rzepka rusza i w tym co mialam USG polozyl mi palec nad rzepka i mialam napiac miesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia to prawie tak jak u mnie :P tylko tyle ze mnie ta jedna przestala bolec a druga jeszcze bardziej boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie ta która boli mnie ponad 5 lat boli jeszcze bardziej a do tego drugie kolano sie buntuje, że już nie wspomne o całej reszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, wniosek: do złych lekarzy chodzisz:) Nie , śmieszne to nie jest, tak na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... ale moge sie zalozyc ze jak pojde do swojego ortopedy to mnie wysle na artro i chyba powiem mamie zeby sie zgodzila... wkoncu to ja bede cierpiala a nie moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tez sadze ze gorzej nie bedzie przynajmniej ze mna :P bo i tak juz jest tak zle ze mi to wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jeszcze zaden lekarz sie nie pytal o zgode na artro tylko mowili ze chyba bedzie trzeba zrobic... ale napewno sie zgodzi... ostatnim razem sie zgodzila chociaz miala watpliwosci pytalam sie czy nie mozna czegos innego ale lekarz powiedzial ze mri mozna zrobic ale to nie pokaze dokladnie wszystkiego i ze artro bedzie najlepsze... ale dzisiaj jak lekarz ten co robil USG powiedzial zeby sie nie zgadzac na zadna operacje to po tym raczej bedzie gorzej ze zgoda... ale jak mi leki zadne nie pomagaja to trzeba czegos innego probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zgasilam tego lekarza co mi robil USG bo sie mnie pyta czy cos trenowalam no i jak mowie ze w pilke troche gralam bo potem mnie kolana zaczely bolec a on na mnie takie luki tak jakby pierwszy raz widzial dziewczyne grajaca w pilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tak nie bardzo moge sie doczytac :) napisze tyle ile sie doczytalam. Łękotka bez zmian uszkodzeń Dół podkolanowy wolny, Staw cos tam cos tam zmiany chondromalacyjne i tyle :P a jak Megusia sadzisz to chodzi raczej o klykcia ?? no bo jak twierdzisz ze rzepki nie pokaze...:/ szkoda ze sie nie zapytalam :P ale niestety zobaczylam to dopiero jak wyszlam z pracowni USG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, u mnie jest napisane tak: \"chrząstka szklista w obszarze dostępnym badaniu bez zaburzeń echogeniczności\" - tzn. że nie wszędzie można to sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wydaje mi się że pomogła... Przynajmniej mnie nie boli. Zobaczymy jak to będzie jak się pogoda załamie albo coś. Od przyszłego tygodnia wracam na -wf więc też będę mogła więcej powiedzieć:) Ale na dzień dzisiejszy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... bo tez na takiej jednej stronie pisza co USG moze pokazac i pisza i chrzastce ale na klykciu nic o rzepce nie pisza tylko o wiezadlach rzepki :) Julcia to dobrze ze pomoglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogliby te opisy na kompie pisać, przynajmniej ludzie wiedzieliby co wykazało badanie :P u mnie na szczęście są skomputeryzowani heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tak niebardzo :P dobrze ze maja przynajmniej ksero :) jeszcze wyczytalam cos o blonie maziowej i o jakims przedziale jak bede cos wiecej wiedziala to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×