Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to jest z ACN

Kto zarobił lub nie zarobił w ACN

Polecane posty

Gość Jak to jest z ACN

Chce zostać przedstawicielem ACN. W związku z tym mam pytanie, kto z forumowiczów zarobił lub jeszcze nie zarobił w ACN. Proszę o nie przenoszenie tutaj ordynarnych dyskusji z innych wątków, tylko o szczere krótkie wypowiedzi. To pomoże w rozeznaniu tematu i podjęciu decyzji. Proszę osoby które mają już takie doświadczenia o krótkie wpisy typu: Jstem w ACN 1 miesiąc - zarobiłem 400 zł Jestem w ACN 6 miesięcy - nic nie zarobiłem Jestem w ACN 3 miesiące - zarobiłem 1000 zł Mam na myśli osoby z terenu Polski, które podjęły wspólpracę po oficjalnym wejśćiu ACN na nasz rynek. Proszę o nie wpisywanie się liderów z zagranicy oraz o prawdziwe i powazne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się, co Ci to da. dla przykładu mam grupę w innej firmie. jedna osoba nie zarabia na miesiąc nic, druga kilkanaście zł, trzecia kilkaset zł, czwarta kilka tysięcy... i o czym to świadczy??? o tym, że każdy zarobi tyle, na ile sobie zapracuje, więc ile Ty zarobisz, nikt Ci nie powie, musisz sam się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest z ACN
Do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawery bułka
ACN to zwykłe oszustwo. Mój znajomy zaiwestował 3000 i zarobił 1000 przez ponad pół roku . Pierdolnoł tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acn pfff
ACN to zwykla piramida finansowa w australi tego zakazali niemcka prokuratura rozgonila to gowno, tylko polaczki jak zwykle daja sie nabic w butelke niczym jakis zascianek.... to jest to samo jak listy w prl-u, wplacasz 1100zl na poczatek i uja z tego masz.... 20 frajerow = 20tys zl dla tych co sa na samej gorze piramidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acn pfff
http://www.acneuro.com/PL/AboutUs/ACN_AboutUs_PL.html niby najwieksza firma.... a photoshopem swoja siedzibe w australi stworzyla... naprawde to budynek kocia minolta... We wroclawiu tez maja tylko małe biuro... UWAGA, za wspolprace z ta firma mozna ciezko beknac bo jak dojda do tego ze to piramida finansowa beda niezle jaja... http://www.rs.realcommercial.com.au/cgi-bin/rsearch?a=depi&t=com&id=5534927&img=m&s=nsw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz być Twardym Draniem.
ACN - bardzo starannie ukryta w przepisach prawa Piramida Finansowa , żyjąca w 99 % z opłat zwanych licencjami , odnawianymi corocznie. Piszę zpełną świadomością , uczestniczyłem przez kilka miesięcy w ,, Adoracji ,, poprzedzającej wejśćie do Polski . Fajerwerki w stylu Amway. Stadiony , sale sportowe , tysiące egzaltowanych fanatyków mających Orgazmy na sam dźwięk słowa ACN. No ale przyszła godzina ,, ZERO ,, i .......... ACN miał taryfy abonamentowe poniżej krytyki , sam miałem o wiele lepszy w TP SA. Leaderzytwierdzili , że nie żyje się z abonamentu , tylko z Grupy ,// czytaj: Licencji // prowizja z opłat jest żałosna , 0,5 % netto , czyli z rachunku 120 zł brutto masz ..... 49 groszy !!!!! masz 100 takich klientów , masz 49 złotych. jednym słowem jest to tylko i wyłącznie w celu ukrycia znamion Piramidy Finansowej. czyli Łoś , Łoś i jeszcze raz Łoś , bo z opłat piramidowych jest troche więcej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Torbiszewski
Ja to się wyrypałem na ACN wyszło wielkie G... ino jeden pakiet żem sprzedał i do tego wójkowi , a ten do dziś wku_rwiony jest na mnie że stracił 500 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×