Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Ale tu dziś pustki? Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) dziecko mi niespodzianke zrobiło i wróciło dzisiaj...:D...miałam natychmiastowe urwanie głowy..:)biegiem obiad,a prania tyle ,że az byłam zaskoczona ,ze tyle ma ciuchów..;) wyteskniłam sie jednak za nim strasznie.....ciekawe gdzie sie Kuunia podziewa???moze gdzies wyjechała na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej,witam,byliśmy dziś na spacerku w lesie i nad jeziorem.Kochane,nie wiem co robić-tak strasznie mi nogi spuchły w kostkach,że już czuję jakbym miała w tym miejscu "za mało skóry".Nie wiem czy to przez ten upał,choć dziś akurat u mnie aż tak gorąco nie było,jak przez ostatnie dni.Chyba poproszę męża żeby zrobił mi masaż od kostek w stronę serca,bo to podobno może pomóc,jak na razie to puchną coraz bardziej,może macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ nie miałam kiedy wczoraj juz do was zajrzec ,bo syn sie dorwał do komputera i gadał ze znajomymi do nocy....:(,ale to nie znaczy ,ze nie bede tu zaglądać..:).............Kunia .....przykro mi ,ze masz kłopoty z nogami ,spróbuj jak tylko możesz kłasc je do gory,wiem ze są specjalne zele ,ktore pomagają na opuchniete kostki.....moze poprostu ten upał tak na ciebie działa......Asanka jak tam u Ciebie mija niedziela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle juz łaziłam po necie a tej streonki nie widzialam dzisiaj sobie googlowałam i co .. tyle rzeczy o ktore nie mam kogo zapytac , tyle tematów ktore mnie interesują. ciesz ise ze tu trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ba-beczka!!!!!!!!!!🖐️....nawet nie wiesz jak sie ciesze ,ze do nas trafiłas:D.....mam nadzieje ,ze już z nami zostaniesz..:)....a my tak sobie tu gadamy,kawke pijemy ,czasami jakiejś muzyczki posłuchamy i jest nam weselej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witaj Ba-beczka:).Hajduś 🌼,Asanka🌼,ja już po obiadku,u mnie cały czas burzowo a teraz będę pić kawusię z mężusiem,zapraszam-podobno robię dobrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia...to ja podstawiam swój kubek...:) nalewaj kawke...:) jak tam nogi dzisiaj ? mam nadzieje ,ze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w kuchni dosłownie usmazyłam dzisiaj ;) na polu +35 ufffff zimka kawka jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam na twrza a moje chłopaki /12 i 6/ sa napędzie atomowym byle do wieczora !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba-beczka ...wiem cos o tym....,dzis wyjątkowo u mnie jest 25stopni.....skąd Ty jestes,ze taki upał sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Z nogami dziś o wiele lepiej:),a do kawki podaję jeszcze ciacho-częstujcie się i nie zwracajcie uwagi na linię,w końcu mamy niedzielę,pozdrowienia od mojego męża,który sam nie lubi pić kawy,wiec wracam do naszych "kawowych"rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze...:) z dziecmi to tak juz jest , może wieczorem padną i bedziesz miała troche spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni temu - jak w czestochowie były te okropne huragany- tutaj była taka mała trabeczka powietrzna ;] na szczescie nie szkodliwa .nawet zdjecie pstrykłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia dziękuje męzowi za pozdrowienia :)....skoro takie pysznosci u Ciebie ,to sie ubieram i do Ciebie lece;) na linie uwagi zwracać nie będe....w koncu nie musze byc zawsze taka najpiękniejsza;)..dam raz szanse innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znaczy ,ze dzieci masz zdrowe....i duzo siły mają....to dobrze:)przynajmniej mają aktywny wypoczynek ,a nie przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś to czekamy :) :) :),tylko się spiesz bo mąż jak widzi słodkie to tylko talerze fruwają a jest szczupły-i gdzie sprawiedliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia to pilnuj dla mnie ciacha...;) swoją drogą to ci faceci mają za dobrze....mój mąz też uwielbia słodycze i nic nie tyje...nie wiem jak oni to robią? to samo mój syn....ciagle coś słodkiego podjada i jest szczuplutki....a ja musze sie pilnować,za jedno ciacho -godzina pływania.....ale dzisiaj sobie nie odpuszcze i na ciacho przychodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta Asanka dzisiaj??? sama ten remont w niedziele robi...czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Pewnie,że pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka,meldować się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jestem, jestem już :) Byliśmy nad wodą, trochę wiało ale słonecznie, jeszcze bym została ale mężowi się nie chciało za bardzo siedzieć i wrócilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×