Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Bena....Asanka....herbatka nalana...:)....moj mąz ogląda program o samolotach z czasow 2wojny i takie emocje nim targają ,ze az wypieków dostał....dziecko sie pociesza u kolegi.....chyba mu sie tam w mankiet wyplakuje ,to mam troche czasu dla siebie...:)pies tez przestał juz za mną z piłeczką biegac...ufffffff jak ja lubie takie chwile spokoju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też spokój, mąż coś tam ogląda , mały śpi, pies jeszcze biega po ogrodzie, starszy u dziewczyny...:D a ja przy komp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie, bo ja też...:D to nasz wspólny z synem ulubiony zespół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmykam do łożeczka bo coś mi zimno się zrobiło...a jestem po gorącej kąpieli:D do jutra💤 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja witam Panie ;))) dzisiaj miałam strasznie latany dzien. okazało sie ze teściowa ma zapalenie płuc i do szpitala ją powiozłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie śpisz ;) no pewnie tak ale ostattnio.widzisz na poczatku wakacji moje dzieckowylądowało w szpitalu teraz tesciowa ehhh zapamietam ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze....no to ci współczuje....szczególnie szpitala dziecka ...bo takie cos sie najmocniej przezywa....tez to niestety kiedys miałam brrrr....oby nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj starszy ma 12 lat a juz 8 razy chyba szpital był zaliczony. pisałam wam ostatnio miał ciezki wstrzas mozgu i obrzeki. wrrrrrrrrrrr nigdy neizapomne widoku: nieprzytomne dziecko , masa kabelków kroplówki, pompy , cewnik , tlen ....i biegnacy za szybko czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
A ja popijam sobie wino, bo tez nie moge zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dziewczynki, ze macie klopotow mase - wlaka z nieszczesliwa miloscia i choroby najblizszych. U mnie lepsze wiesci wczoraj kolezanka urodzila ponad 4kg synka, druga oznajmila, ze test cizowy wykazal kreseczke(a troche powalczyli), inna, ze sie zareczyla - sama radosc (Hajdus - a burza byla, i to straszna, do tego oberwanie chmury- Chiny maja powodzie, ale nas omija :) w tv kanalow jakos ponad 50, i zaden anglojezyczny. Nawet czasem ogladam te chinskie schizy i smieje sie do lez, bo programy smieszne, kompletnie inne niz u nas. Jak mi sie uda wrzucic na pewna stronke fragment jednego chinskiego programu, a raczej piosenke naszych wykonawcow B.Suflera w j.chinskim -nawet w slowach identyczna, to podesle linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
witaj anni-a mam nadzieję że do zdrówka wracasz i lepiej się juuż czujesz:)Weszłam nate stronkę ,naprawdę chińczyk potrafi wszystko.Gratulace dla twoich znajomych za parę miesięcy będzie się działo:) Dzisiaj niedziela ,a ja do pracy idę tak mi się nie chce ,bo taka ładna pogoda jest słoneczko świeci tak bym się powylegiwała och.No cóz ,ale nie będę tu marudzić kawkę dopijam i zaraz zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka - dziekuje, ale jeszcze leze - dzis juz przenioslam sie z laptopem do lozka, musze dojsc do siebie, aspirynke lykam, wiec licze na lepsze jutro... wspolczuje, ze niedziela dla Ciebie zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
anni-ana pewno wszystko będzie dobrze aspirynkę łykasz to już coś.Moja teściowa jak tylko jakieś przeziębienie dopada moją córkę to przygotowuję taką miksturę że buzię wykręca ale pomaga . Miłego dnia wszystkim życzę i do wieczorka mam nadzieję ,że będziecie z winkiem a może jakiś drineczeko np.gin z tonikiem ,cytrynką i duuuż lodu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdzilam ilosc kanalow w tv - bo mnie zastanowilo ile dokladnie jest - czyli 72 - same chinskie, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej!!! Annia szybkiego powrotu do zdrowia :-) Dziś ma mnie odwiedzić siostra z rodzinką. Miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ....no i widze ,ze kawa mnie dzisiaj ominęła.....:( nikt mi nie zostawił. Pogoda piekna ,a ja mam niezbyt udany dzien....niemiłe wiadomosci i takie tam rozne .....ech trudno .....jutro nowy bedzie dzien i mam nadzieje ,ze lepszy:)....Sylwionka....wspołczuje pracującej niedzieli....a Ty juz po urlopie?...czy wogle Ci w tym roku odpoczynek nie dany?....Ania .....Ty niedługo pewnie spać juz pojdziesz......masz tam moze jakąs bratnią dusze do pogadania...?czy sami Chinczycy ? biduka ...chyba jak wrocisz do domu nie bedziesz mogła patrzec na ryz;)....narazie uciekam mam troche zajęc.....udanego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś - właśnie robię kawkę to szybciutko przychodz,ciacho mam pyszne :)i nie smuć się bo mi też przykro będzie!!!!!!! No a na kawę zapraszam oczywiscie też was wszystkie.Asanka,jak tam wizyta się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×