Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Jestem, już jestem :) Niedawno wróciłam ze spaceru, z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ...dobrze ,ze jestes ,bo mamy pysznosci....Sylwionka kapuche zrobiła :) ja mam kiełbaski ugrilowane..:) i znakiem tego nie ma mowy zebym schudła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko zrobię ,a będe robić to we czwartek przed wyjazdem do lasu wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ...na mnie mozesz liczyc:):)...Asanka jak nastrój dzisiaj ,troche lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam hajduś zaraz tam odchudzanie ,trzeba kosztowac wszystkich rarytasów ,ja uwielbiam jeść:)A kilo w tą czy w tamtą stronę hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anni-a....nie zapomniałam o Tobie .....schowam Ci taką pyszną kiełbaske....:).....jak sie obudzisz to sobie zjesz;)...a swoją drogą ile jest róznicy miedzy nami i Chinami? cos około 7godzin w przód? a moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Nastrój, trochę lepiej. Jutro znów mam ważną sprawę do załatwienia. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ....to ja juz widze Cie oczami wyobrazni ....jestes napewno szczupła ,smukła i mozesz sie opychac słodyczami ile wlezie i nic nie tyjesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj asanka widzę ,że trochę spraw ci się na głowę nałożyło ,głowa do góry trzymam kciuki ,żeby wszystko ci się udało ,daj jutro znać jak poszły sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka ...to sie chyba po cichu szarlotką zajada i dlatego jej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś nie tak do końca ,chyba kazdy jesli o figurkę ma cos sobie do zarzucenia,mam dużo ruchu i trochę ćwiczę nie zawsze oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ,dobrej nocki życzę do pracy jutro idę ,ale tylko jutro no i potem do lasu z dzikami bede ganiac hi hi hi ,buziaki no ale kawka jutro musowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim ja już kaweczkę popijam ,bo zaraz do pracy idę ,zyczę wam dziewczynki miłego i spokojnego dnia. We Wrocku piekny i słoneczny dzień sie szykuje,mam nadzieje,ze tak w całej zPolsce będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih - to sobie kialbaske podjadlam... nie tylko a sniadanko, ale i na obiad starczylo, mniam mniam pychota (ech, stesknilm sie za kielbaska - tu nie jemy, zadnej ;( a roznice w czasie mamy teraz 6godzinna, zima bedzie 7 - nie przestawiaja na czas letni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek.......pogoda jak drut....słonecznie i ciepło...:)oby tak było cały czas ,bo zimna nie znosze i jak mysle o jesieni ,to mi sie płakac chce.....taka ciepłolubna ze mnie istota..:)....anni-a Ciebie jesien chyba nie martwi.....chociaz... to tez chyba zalezy, w której czesci Chin jestes....u ćiebie sie juz wieczor zbliża ...co robiłas cały dzien?......Sylwionka spokojnej pracy.....pogoda narazie jest ,to wypad do lasu powinien sie udac.....ale Ci zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto?.....:( Sylwionka długo pracuje...ale Asanka i babeczka powinny byc...Asanka -jak tam sprawy dzisiaj?...wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
Czesc-ja sie zglaszam nie zagladalm dlugo bo moj maz zrobil mi niespodzianke i wpadl na weckend a potem odebralam starsze dzieci z wakcji i dzis mam troche czasu nareszcie dziewczyn- wy macie dzieci- nie wiecie czy cos sie zmienilo z dodatkami rodzinnymi? bo slyszalam ze nic,a to mi sie nie podoba bo przeciez sa obowiazkowe mundurki i to juz wiekszy wydatek Sylwionka-co cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Dziś byłam trochę zajęta ale już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka🖐️....z tymi dodatkami ,to nie wiem jak jest .....moje dziecko do liceum chodzi....takze problem mundurkow mi odpadł.....na szczescie:)...No to chyba szczesliwa jestes ,ze mąż był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny ,tylko na chwilke bo kapustę musze robić i na wyjazd się przygotować,a dopiro z pracy wróciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka 35
Bardzo bylam zadowolona bo sie go nie spodziewalam i taka niespodzianka jest bardzo mila bylam w siodmym niebie - za chwile bede z nim rozmawiac przez telefon ale to nie to samo a wy co dziewczyny porabiacie w te upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie nie ma az takich upałów Sylwionka miło, ż ezajrzałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka zaczełam ćwiczycpo porodze czyli jakieś 13 lat temu.:) Przez ten czas posmakowałam różnch ćwiczeń ,trochę callanetics ,trochę pilates,joga,ale teraz odkryłam ,że najlepiej mi się ćwiczy z ciężarkami,tylko ostatnio czasu mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×