Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Wieczorowo 🖐️ z herbatka goracą i ciasteczkiem sie witam:) moze ktos sie skusi?...zimno ,to nie pora na odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie. Spis naprawdę myślisz, że się uloży? Widzisz ty potrafisz się dostosować i jakoś dajesz radę żyć od wyjazdu do spotaknia a ja musiałam fochy strzelać. W sumie to już mi głowa pęka od tych myśli. Znowu robię się wkurzona na Niego: no bo ja rozumiem - zły był, jest, ma prawo, ale żebym ja się z TV dowiadywała, że doleciał cały i zdrowy bo o zadnej katastrofie nie donieśli to już lekka przesada! Może on rzeczywiście ma mnie już dosyc... Hajduś ja sie łapię na herbatkę i słodkości. W nosie mam dietę bo ciastka mi się chce od rana. zwłaszcza eklera z budyniem smietankowy i pudrem cukrem na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...Przepraszam dopiero zobaczyłam literówkę. Mówiłam, ze juz mam z tego wszystkiego głowę popsutą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superle spokojnie nic sie nie stało :) Ja naprawde mysle ze się wszystko ułozy,my też rozsajemy sie w różnych nastrojach,mysle że to normalne,emocje daja znac o sobie,człowiek przestaje panowac nad soba i wybucha,ja oczywiscie uprzedziłam swojego męża żeby sie tym nie przejmował ,zeby sie nie gniewał jak czasami wybuchne i nakrzycze na niego,bo kobiety maja takie dni czasami....ble ble i chyba przyjął to do wiadomosci..... Wiec nie zamartwiaj sie na zapas,bedzie dobrze zobaczysz. Hajdus znajdzie sę łyczek herbatki i dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ robaczki kawa czeka :)czy ktoś się zemną napije ?????? superle spis ma rację ułoży się wszystko po burzy przychodzi słońce i u ciebie też tak będzie ,ja też do niedawna byłam w takiej samej sytuacji jak ty, mąż za granicą a ja sama i powiem ci że nieraz odjeżdżał z fochem a ile razy pokłóciliśmy się przez telefon czy nawet głupiego esemesa ,to strasznie boli ale wieże że pogodzicie sie zobaczysz ,głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem dziewczyny:) Ja na kawke się melduje...mam nadzieje ,ze nie wystygła całkiem:) Zimowo nadal....lekko biało i mrozno:) A mnie jakos leniwie...tak sobie siedze,muzyczki słucham,w domku ciepło....miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa nieostygła bo w termosie wam zostawiłam co by nie wylewać później :):p Ja też mam lekkiego lenia ,posprzątane mam ,obiad sie pyrkoli ,to można poplotkować puki chata wolna :D hajduś co ładnego słuchasz ? ja też bardzo lubię słuchać muzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie podzielcie sie jakaś dobrą muzyczką.....taką do posłuchania przy kominku w blasku swiec ......oj sory chyba pusciłam wodze fantazji buziaczki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jutro prosze mi ładnie posłuchac i sobie ten kominek wyobrazic ;) Dobranoc:) aha kawka w termosie ,bo rano mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) słuchałam Hajdus az zasnelam,tak sie rozmarzylam .....tylko mi wygasło w kominku i troche przymarzłam hihi dobrze ze kawe zostawiłas pozdrawiam i miłego dnia zycze buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) A gdzie reszta? tylko sips kawke pila? sama ...samiutenka? ;) Teraz herbatka ..swiezo parzona....nadal lekki mrozik na dworze ,a na wieczor zapowiadaja snieg:)...moze w koncu bałwana ulepimy...ktoras ma marchewke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, tak wpadłam w wir pracy, że ... ale co tam jutro mam wolne za 1.11 to sobie odpocznę, kawkę z wami wypiję, czegóż jeszcze trzeba do szczęścia. pozdrawiam ps. mam kilogram dorodnych marchwi ... miał być soczek ... ale na nosy dla stada bałwanków też się nadają 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jakies oznaki zycia ..... tak się opiłam kawy że chyba przez tydzień nie zasne,cały termos oprożniłam,prosze Was wiecej mi tego nie róbcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest sips ....rano na kawke wszyscy maja byc:) a co tam poza tym słychac? superle jak z pracą? temi....nie znikaj nam tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temi ja myslalam o jednym bałwanie...a ty sie na przedszkole szykujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bylam taka senna ze chetnie bym sie napila tej kawy tylko nie dotarlam na topik. Jutro rano ja stawiam ;-) U mnie zaczyna sie poszukiwanie prezentow pod choinke bo te na Mikolaja rzecz jasna przynosi Mikolaj :-D Dla mamy juz kupilam bluzke na ktora miala ogromna ochote.Teraz jeszcze zostal tata,brat i maz bo syn jak zwykle zamowil Lego. Dla wszystkich 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ,ze ja własnie tez o swietach myslalam...nie wiem jakos mi pomyslow brakuje...co komu... obym z tym tylko na ostatnią chwile nie zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniła mi sie kawka takie capuccino pyszne wiec zapraszam wszystkie :-D a spoznialskie niech sie nie martwia,kawke tez dostana bo zatrudnilam przystojnego barmana i to on teraz bedzie robil Nam poranna kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ... a ta pianka na kawce - cudo! i ten barman - cukiereczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) obiecałam sobie że dzis nie wypije ani kropelki kawy...ale jak tu sie oprzec takiemu przystojnemu barmanowi :D pozdrawiam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takiego??????? w takim razie nie liczcie ,ze bede się tu meldowac o swicie ;) :D Dzien dobry dziewczyny:)...niestety jakis deszcz paskudny dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś taka pogoda że faktycznie lepiej zasnąc......pada deszcz,wjeje wiatr bry i to ma byc zima :( miałyśmy przeciez lepic bałwanka :( Temi tylko nie zjadaj tych marchewek moze jeszcze jest szansa na snieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba śniegu nie będzie - odlądałam pogodę długoterminową - ujemna termperatura ma być dopiero od 14 grudnia. Marchewka - na soczek! Może to i dobrze bo eskapady w śniegu na naszych drogach ... drogowcy zawsze są nieco do tyłu (bez obrazy). Ale ten deszcz ... brr ... i tak ma być przez kolejne dni ... już oczami wyobraźni widzę te katary, kaszelki - oby nas nie dopadły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Popijam kawke w milym towarzystwie-jest na czym oko zawiesic ;-) :-P I czekam na Was moje drogie. Snieg jaki snieg jest jeszce zdecydowanie za wczesnie,nastepne opady proponowalabym przed swietami.A marcheweczki zdecydowanie na soczek. Jak ja sie ciesze ze juz jest piatek,padam na pysk w tym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczyny przekonałyście mnie zdecydowanie marchewki na soczek :D U nas dzis sloneczny dzionek,ale powiewa bardzo mroźny wiaterek,zastanawiam sie nad kupnem jakiegos nakrycia głowy,ale za nic niepotrafie sobie wyobrazic co by to miało byc :) pozdrawiam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Czy barman o mnie dzisiaj pamietał? zostawił kubeczek kawki? ;) Cieplej ma byc dziewczyny,ale na świeta zdecydowanie snieg ma być!!!! Dosc świąt po wodzie,na sanki chce!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×