Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Sips 🖐️ Ledwo zyje zaczełam juz zakupy robic...kupiłam suszone grzybki na uszka i chyba powoli zaczne robic...uszka ,pierogi i mrozic ,bo inaczej nie zdaze ze wszystkim Kto to wymyslił zeby tyle tego wszyskiego szykowac? :D...no ale w zmęczeniu tez tkwi urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) a moze juz lepiej dobry wieczor:) Jak tam dziewczyny? Mikołaj nikogo nie ominął??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczylam dzis na jakas mlodsza wersje :-P ale co tam jesli w worku znajde cos co mnie zadowoli to po co mi inny wor... :-P Wybaczcie podteksty tak mnie jakos naszlo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,dzięki właśnie wyszperałam coś dla siebie,jestem bardzo zadowolona Mikołaj spisał sie jak należy :D pozdrawiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, to juz trzeba zabrac sie za te uszka? wiesz, ja zawsze ze wszystkim na ostatnią chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko masz racje tylko ja strasznie nie lubie takich prac....ale co poradzic.....świeta to swięta i trzeba sie poświęcic ;) pozdrawiam,miłej niedzieli życze i zmykam .....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dziewczyny ja nie wiem za co i kedy powinnam sie zabrac ,ale lepiej wczesniej niz za pozno....tak mysle:) Dzisiaj natomiast mam lenia strasznego...chyba przez pogode....ciemno ,leje i nijak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Tylko wiesz hajduś- jak zabieram sie wczesnie to strasznie wydaje pieniądze:):(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka...ja nie mam wyjscia,zabiore sie wczesniej ,bo inaczej nie dam rady ze wszystkim jak to się mowi geb do jedzenia mnostwo ,a rak do pracy tylko moje dwie...no moze cztery ,bo mąz obiecał pomoc w porzadkach :) z tego wszystkiego najbardziej nie lubie zakupów...kolejki mnie dobijają a u mnie w sklepach juz sie robi tłoczno...i nie ma znaczenia czy to rano czy wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj hajduś zazdroszcze tych dwoch raczek dodatkowych.Ja niestety je mam ale pomoc w porzadkach odpada.Jedynie co to ogarnieci garazu i kotlowni moge zlecic a pozostale apartamenty bede musiala doprowadzic do ladu sama. Zakupy zakupy chyba najwyzsza pora pomyslec bo potem wszedzie kiloooooometrowe kolejki.Wlasnie wczoraj przegladalam szafki,lodowke pod katem czego brak a co jest.I odwieczny problem co upiec? Wlasnie dostarczono mi moja kawke \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niestety deszczowy Patyczak...od słow do czynów jeszcze daleka droga,wiec na razie nie ma czego zazdroscic :D Poki co sama walcze w domu :) dla umilenia słucham sobie muzyczki i jakos powoli sie robota posuwa ;) Gdyny ktos chcial kawki ...to jest ,bo zrobiłam sobie małą przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za podkreslenia? ktos wie? czuje sie jak na cenzurowanym :D o co to chodzi z tym podkreslaniem na zielono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiecie, ja dzis takie sliczne ozdoby na choinke w M1 kupiłam:) tylko kasy wydałam co nie miara...ale są naprawde bardzo pomysłowe a że moje koty co roku mi połowe ozdób zdewastuja w radosnej zabawie....;);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Jak tam przygotowania?? u mnie w lesie Myszka...dobrze,ze mi przypomniałas !! ozdoby własnie,musze sprawdzic jak sie sprawy mają cos mi lamki szwankowały w zeszłym roku a i innych swiecidełek chyba brak herbate stawiam ...chodzcie troche poplotkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przerwa jak najbardziej wskazana.......mam pyszne ciasto prosze sie częstowac.... ozdoby choinkowe???? o rany chyba musze wybrac się do sklepu....właśnie sobie przypomniałam że w zeszłym roku mój pies przewrocił choinke i wszystkie ozdoby sie potłukły....w tym roku kupie chyba słomiane,będą na kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips:) wiem coś o tym :D a jakie choinki dziewczyny beda...zywe? ja uwielbiam ten zapach w domu i zawsze kupujemy zywa:) A ciasto z przyjemnoscią sips mam nadzieje ,ze męza bedziesz miala na siwta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
hajdus, a ja w lasnie nakupowałam suszonych i róznych takich tam:) lampki kupiłam juz poł miesiaca temu- tez przez harce moich kiciów...;);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a jakie lamki kupiłas? takie wciskane?czy zaróweczki wkręcane takie wieksze?...bo ja za takimi sie rozgladam...wkreca sie jak normalne w oprawki...te wciskane ciagle sie psują:( O polnocy niczy zjawa mowie Wam dobranoc :)...ale ta dobra zjawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ;) zaglądam tu do was ale nie piszę nic bo i humor i nastrój mnie opuścił ostatnio :( miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś ja tez mam nadzieje że będe miała męża na święta w domu ;) jeśli chodzi o choinke to kupujemy zawsze żywą w doniczce a potem wysadzamy ją ,niestety nie zawsze sie przyjmie takje drzewko...ale jakos tak sie u nas przyjeło.... Myszko domyslam się że u Ciebie cały dom jest pieknie wystrojony skoro kupiłaś tyle różności :) Kamelio co się dzieje? może tak troche nietypowo ale zapraszam na brzoskwinie w syropie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips nie uwierzysz ,ale moje dziecko na sniadanie własnie pałaszowało brzoskwinie ...z puszki:) Kamelia co sie dzieje??????????? Zajrze w przerwie na herbatke...oczywiscie z herbatką...a teraz zmykam do zajęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, ja nigdy nie sprawdzam czy wciskane czy wkręcane- jakos nie przyszło mi to do głowy ale chyba faktyczne wciskane i jak jedna wysiądzie to juz klapa...ale własnie takie mi sie podobają bo to sa takie jakby igiełki- cieniutkie, delikatne- własnie takie lubię:) Spis, mogłam sobie pozwolic na te choinkowe rózności tyko dlatego, ze wygrałam troszke kasy przeciwko szpitalowi...:)tanie niesttey nie są ale strasznie mi sie spodobały-np. wielkie jabłko jakby z waty- do tego oszronione; aniołki- przeźroczyste i z ozłoconymi skrzydełkami; coś jakby prawdziwe sople lodu- bardzo oryginalne i takie ozdoby ze słomy- przeróżne- gwiazdki, serduszka- wszystkie osrebrzone- nigdy takich nie miałam.I najważniejsze -koty ich nie potłuką:)) A te bakalie i rózne suszone owoce, które wczoraj kupiłam tez bardzo pomysłowe- mam wrażenie, że wyobraznia producentów jesli chodzi o Boże Narodzenie jest niewyczerpana:) Jakby kurcze jeszcze kasy na nowy kożuch starczyło...cos czuję, ze wszystko właduję w bibeloty, ech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ...no to śwoeta bedziesz miala bogato udekorowane:D ozdob faktycznie nie brak i niektore sa piekne....ale mam nadzieje,ze takie jak telefony komorkowe,mercedesy nie będa maily zbytu...bo takie ozdoby niestety tez widziałam....nie podobaly mi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie to tylko trzymac sie za kieszeń..... Myszko Ty naprawde wpadłas w jakis wir zakupów,odnosze wrażenie że sprawia Ci to ogromna radosc,to bardzo dobrze tak trzymaj .....no moze czasami przelicz ile jeszcze mozesz wydac ;) Ja bardzo lubie robic zakupy w towarzystwie mojego meza,kiedy rozmawiamy,radzimy czy to kupic,czy tamto,wybieramy,przebieramy.....niestety zdarza sie to bardzo rzadko....moze wlasnie dlatego sprawia mi to taka radoche Hajduś mercedes czemu nie.......ale nie jako ozdoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips otoz to,z ust mi to wyjełaś :D Lazanki z kapuchaą robie dzisiaj i kapucha śmierdzi jak szatan w całym domu...nie dowietrze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×