Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

niestety jeszcze nie było:( najpierw przełozono zabieg na srode,a potem na czwartek na godzine 18.30,troche się zaczynam niepokoic czy aby zdązą w tym roku mi to świństo wyciąc,bo wiecznie terminy zmieniaja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręce to rece ale nerwy tak siadaja ze hej....ile mozna czekac...nie jem cały dzień nie pije a tu mi lekarz dzwoni godzine przed i mówi ze zabieg przesunelismy na inny dzień z powodów takich a takich ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
dziewczyny czy byście pracowały za 2 zł na godzinę jako niania , bo ja pracowałam 3 dni po 9 godzin i mam dość dziecko ma 1 rok i 8 miesięcy i poprosiłam panią o podwyżkę a ona na to ze dosyć płaci i dziś nie poszłam jak myślicie dobrze zrobiłam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze Różo ze troche mało dostajesz na godzine u nas placą 4zł ,moze dogadasz sie z ta kobietą, myśle że powinnas postawic sprawe jasno i poinformowac o swojej decyzji,ja bym tak zrobila....nie idac do pracy nie rozwiążesz problemu,a rozmowa moze wiele zmienic i dobrze o Tobie swiadczy...ale to jest tylko moje zdanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza111
sips dziękuje za rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. sips nie martw się zabiegiem. co prawda nie wiem czego dotyczy ... ale głowa do góry .... medycyna naprawdę poszła do przodu. ja miałam zabieg tydzień temu - mam więc pewne doświadczenie w tej tematyce. grunt to nie martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wita wszystkie ktore dolaczyle 🌻 Ktora pozyczy kilo czasu ;-) bo mi strasznie brakuje.Totalny mlyn. Dzis zaliczylam szkolenie BHP tempo facet mial zabojcze a i tak sie wynudzilam jak mops. U mnie slady przymrozkow jakies -2 az sie nie chcialo z domu wychodzic.Jak to sie bedzie przyzwyczaic do zimy 😭 Dobrze,ze samochod mam odpowiedni do polskiej zimy i nie straszne mi zawieje i zamiecie,tylko jeden minus wtedy pali ile widzi ale dzis benzyna staniala wiec nie bedzie zle:-P Roza jesli chodzi o to Twoja 2zl to jest to dla mnie porazka.Kolezanka z 2 zl pracowala jakies 9 lat temu a ja w tym czasie mialam 10 zl na godzine :-D tak dobrze trafilam.Z zarobiona kase pojechalam do Chorwacji.Sama bo bylam jeszcze wtedy na studiach. Trzymajcie sie cieplutko{serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wypadlo na mnie,wiec poranna kawke parze,dla spoznialskich zostawie w ekspresie. Kto nie dba o linie moze zjesc ciasteczko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki ;) Ale wczoraj nadrukowałyście :) a ja chyba sie tu zadomowię, fajnie tu u was więc siłą się mnie nie pozbędziecie, :) Patyczak 🖐️ ta kawa już zimna jak lód ale o tej godzinie to ja jeszcze spałam :) Sips 🌻,hajduś 🌻 dziękuje ....mama dziś wychodzi ze szpitala Wczoraj padał śnieg a dziś słonko świeci ,a ja dostałam takiego pałera na porządki że aż sama się sobie dziwie ale po tej mojej chorobie zaniedbałam troszkę chatke to porządki jak najbardziej wskazane zaparzyłam wam kawkie ,czeka w dzbanku ,częstować się póki gorąca bo nie mam zamiaru wylewać tyle kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kamelio bardzo sie ciesze i jeszcze raz dużo zdrówka dla mamy :) tak czytam te Wasze wpisy i stwierdzam......że ....jednak to prawda.... KOBIETA DZIAŁA NA KAWIE I RESZTKACH JEDZENIA pozdrawiam i miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim musisz wiedziec,ze ja poranny ptaszek jestem ale za to wieczorem mnie tu nie spotkasz. Jutro wykorzystam sposob hajdus i zostawie kawe w termosie :-P skoro jestescie takie spiochy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff posprzątane :) padam na pysk sips 🌻 👄 Patyczak🌻 mnie też tu późnym wieczorem nikt nie zobaczy bo ja szybko chodzę spać, starość chyba:) No właśnie a gdzie hajduś🌻 ja się pytam ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...z zapuchnietym nosem ,załzawionymi oczami...kołtunem na głowie... dres na tyłku wisi...no obraz istnej rozpaczy.....krotko mowiac dopadło mnie przeziębienie paskudne:( Dzien dobry dziewczyny...łapie za kubek z kawką...i ciesze się ,ze coraz nas tu więcej...sips swiadkiem ,ze chciałam się poddac i zlikwidować topik.......sips🌼 miałas rację :) Mam jeszcze sernik,ale za to smaku nie mam....zupełnie jakbym trociny jadła...więc szkoda na mnie smakołyku Częstujcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś tak mi przykro :( no cóż stało sie teraz trzeba zapanowac nad tym katarem,dla Ciebie herbatka z cytryną i odrobiną miodu....poczęstowała bym Cie herbatką po góralsku ale obawiam sie że narazie to niemozliwe bo napewno bierzesz jakies leki ;),trzymaj sie cieplo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór. no widzę, że i wam pogoda nie sprzyja ... też mam katar ... i dzięki za muzyczkę:) fajny kawałek - można się odstresować:) miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,pogoda okropna,wieje wiatr,pada wiec zaparzyłam pyszną herbatke malinowa z dodatkiem soku z czarnego bzu,słodzona miodem wrzosowym,zapraszam..... życze wszystkim dużo zdrowia trzymajcie sie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim zasmarkanym dużo zdrówka🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 ,kurować się kochane i wracać Sips u mnie taka sama pogoda ,nic mi się nie chce mam lenia strasznego dobrze że obiadek mam od wczoraj . moje dziecko dostało wczoraj pierwszą 3 z pisania bo pisze jak kura pazurom chyba po tacie ma takie pismo :)za to z matmy ma same 5 . idę poleniuchować troszkę na kanapie :) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziweczyny Leje!!!!!! co za paskudna pogoda 5 z matmy? o rany....dla mnie to brzmi jak bajka z innego świata...:D Tym razem herbatke parze z cypitrynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziweczyny Leje!!!!!! co za paskudna pogoda 5 z matmy? o rany....dla mnie to brzmi jak bajka z innego świata...:D Tym razem herbatke parze z cypitrynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macham 🖐️ do Was i zmykam,trzymajcie sie cieplutko,do miłego poklikania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się sips🌻 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 Hajduś🌻 czy jeszcze serwujesz herbatkę ? bo z chęcią bym się napiła Normalnie chodzę dziś z kąta w kąt i nie mogę sobie miejsca znaleźć ,pełen zlew garów i nawet mnie nie rusza żeby pomyć ...ech dzień lenia też wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips poszła ,to Ci sie przyznam Kamelciu ,ze u mnie tez gary stoją....kuchnia wygląda jak pobojowisko....ale tez nic mi się nie chce ja zwalam jak coś wine na cisnienie;):D pada,jest niskie i dlatego mi sie nic nie chce...a ze na pogode wpływu nie mam ....jestem usprawiedliwiona :D w koncu nie samymi garami zyje człowiek ;) A herbatka jest i czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za chorobska na topiku sie szerza.Brac mi sie dziewczyny za czosnek skoro herbatki nie pomagaja. U mnie sypnelo mieszanka deszczu-gradu-sniegu.Totalna masakra!! Jak to dobrze,ze dzis piatek bo jakas wykonczona jestem.Byle do swiat wtedy 2 tyg wolnego mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozpisałyscie! :) Tylko trochę mnie nie było a takie zaległosci w lekturze! Pędzę czytać co tam u Was słychać, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy porannej kawce. słonko wyszło ... jakoś milej mimo, że zimno. pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×